Gülşen, 20 Nisan'da İzmir Arena'da!

Gülşen, 20 Nisan Cumartesi akşamı albümün çıkış şarkısı olan ve yayınlandığı ilk günden itibaren müzik listelerine üst sıralardan giren "Yatcaz Kalkcaz" şarkısı ve daha fazlası için İzmir Arena’da sizleri bekliyor.20 Nisan'da İzmir Arena'da olacak olan ve Türkiye'nin en iyi popçularından biri olan Gülşen, 29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, Konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Ona göre müziğe doğduğu gün başlamış ve 5-6 yaşlarında da şarkıcı olmaya karar vermiş. 

Konservatuara başladıktan sonra eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Bir süre sonra hayatını değiştiren o gün geldi. Onu sahnede izleyen Serap ve Özkan Turgay gülşen'i çok beğendi ve albüm için kendisine teklif sundu.  2-3 ay içinde hazırlıklar yapılıp “Be Adam” adlı ilk albümünü 1997 yılında piyasaya  çıkarmış oldu ve bununla birlikte gülşen adı duyuran çok başarılı bir satış grafiği yakalamış oldu. 

Çok geçmeden yeni tanıştığı Murat Varol’la evlenme kararı aldı ve 2 ay sonra evlendi. Aynı zamanda müziğe ara vermiş oldu.
Sadece zevk için 99 yılında “Erkeksen” adlı bir albüm yaptı ve akabinde de 2000 yılında boşandı.
2002 yılında “Şimdi” adlı albümü çıkardı.

2004 yılında yeniden doğuş olarak nitelendirdiği “Off Off” adlı albümü Erol Köse prodüksiyon tarafından çıkarıldı.

İlk bestesini lise 2’de yani 16 yasındayken yaptı. İkinci albümde 7, üçüncü albümde 6, son albümde ise 8 şarkı Gülsen’in sözü ve ve müziğinden oluşuyor. Son albümde 10 şarki var. ”Off Off” bir Nazan Öncel şarkısı. Sarisin Sezen Aksu’nun yıllar önce seslendirdiği bir şarkı. Rober’in albümünde yer alan “Büyüdüm” ve Hülya Avsar’in albümünde yer alan “Alnının Yazısı” Gülşen’e ait.

Anne ve babasının pozitif düşünce ve duaları hayatındaki en önemli huzur kaynağı...
Dünle yasamak omzumuzda yüktür ve zaman kaybıdır, unutmak ve affetmek yenilenmemizi sağlar. Önemli olan şu andır. Şu an yaptığın ve düşündüğün iyi şeyler yarın hayatına olumlu bir şekilde yansıyacaktır..
O mükemmeliyetçi bir insan. Yola ONCE kendisinden çıkıp iyi insan olmanın en önemli meziyet olduğunu düşünüyor. ilahi adalete sonsuz inanç duyuyor.
Ve FARKINDALIK... Hayatının her saniyesinde beynine, kalbine bedenine hükmeden felsefe...
Ebru sanatına ilgi duyuyor ve öğreniyor... Squash oynamayı seviyor. Uzak doğu sporlarından karate yaptı ve siyah kuşak sahibi.
Sevdiği yönü en büyük sıkıntısını atlatmak birkaç dakika sürüyor. Çünkü onun için herşey ya siyah ya beyaz. Sonsuz tolerans tanır ama kum saati misali işliyor kalbi.
Sevmediği değil ama sonunda onu üzen yönü ise belki burcunun gereği (ikizler) değişken olması, aşk ve sevgi konusunda kendini dengeleyememesi.

İşte müzik dünyasına bir çok emeği dokunan ve çok sevilen Gülşen, 20 Nisan Cumartesi akşamı yeni albümü "Yatcaz Kalkcaz Ordayım" ile ilk tanıtımını İzmir Arena'da yapacak. 

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir arena, gülşen hakkında, izmir arena etkinlikleri, izmir arena konserleri, gülşen konserleri, gülşen izmir konseri, izmir gece hayatı, izmir eğlenceleri, izmirdeki konserler