Fashion Week 2013'e, İzmirli Uğurhan Akdeniz Damgasını Vurdu!

Modacı Özgür Mansur’un koreografisini yapan İzmirli koreograf Uğurhan Akdeniz, Fashion Week İstanbul 2013’de en çok konuşulan kişiler arasında yerini aldı.Ünlü modacı Özgür Mansur’un defilesinin koreografisini yapan Uğurhan Akdeniz, organizasyonda İzmir rüzgarı estirmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Akdeniz, “Güzellerimiz kadar koreografilerimizle de İstanbul’da farkımızı ortaya koyduk” dedi. Güzide Duran, Merve Büyüksaraç, Didem Soylan, Sinem Sülün’ün aralarında olduğu 25 mankenin yer aldığı defile 45 dakika sürerken koleksiyonun siyah ve beyaz parçalardan olduğu gözlerden kaçmadı.

Başarılı bir kapanış gerçekleştirdiklerini belirten Uğurhan Akdeniz, “Fashion Week İstanbul’da başarımızı ispatladık. İzmirli’nin bakış açısı da, yaptığı işlerdeki başarısı da ortada. İzmir’in bir moda kenti olduğunu kanıtladık. Moda çevrelerinden aldığımız övgü dolu sözler, bizleri gururlandırdı. Görüyorum ki İzmirli modacılar farkını her alanda hissettirmeyi başarıyor.” dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER uğurhan akdeniz, fashion week 2013, fashion week 2013 istanbul, Güzide Duran, Merve Büyüksaraç, Didem Soylan, Sinem Sülün