Ertan Kayıtken'den Bülent Ersoy'a Özel Kostüm

Ersoy İstanbul’daki tören için Kayıtken'e özel olarak kostüm hazırlattı.Bülent Ersoy, İstanbul’daki bir ödül töreninde giyeceği kostümü İzmir’de diktirdi. İstanbul Sheraton Hotel’de düzenlenen Engelsiz Yaşam Ödülleri töreninde giyeceği yeni kostümü İzmirli modacı Ertan Kayıtken’e hazırlatan Ersoy, son prova için pazartesi günü İzmir’e geldi.

2 parçadan oluşan ve kaz tüyleriyle süslenen kırmızı Fransız gipür kostümünü çok beğendiğini dile getiren Bülent Ersoy, Kayıtken’in hayli başarılı bir isim olduğunu belirtti.

Akşam saatlerinde başlayan provalar, gece 03.30’da sona erdi. En son 3 gün önce kostüm provasına gelmesi gerektiğini ancak geciktiğini söyleyen Ersoy “Kıyafet provalarını pek sevmem ancak Ertan Bey bu konuda çok iddialı ve inatçı. Kibarlığı ve azmiyle beni bile ikna etti. Özenli çalışıyor. 45 senedir sahnelerdeyim ve özel kostümler giymeye çalışırım. Ancak Ertan Kayıtken tam zevkime göre kıyafetler dikiyor. Teşekkür ediyorum kendisine” diyerek geciktiği için de İzmirli modacıdan özür diledi. Ersoy, 2-3 şarkılık bir single hazırlamak için çalışmalara da başlayacağını belirtti.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ertan kayıtken, bülent ersoy, ertan kayıtken haberleri, bülent ersoy haberleri, moda haberleri, ünlülerle ilgili manşetler, bülent ersoy modacısı, bülent ersoy kostümleri, ertan kayıtken kostümleri