Eğlencenin Yeni Adresi “Narlıbahçe” Oldukça İddialı!

Eğlence hayatının yeni adresi Narlıbahçe’nin bünyesinde yer alan N’eğlenceli Meyhane İzmir cemiyet hayatının katılımıyla açıldı.Narlıdere’de hizmete giren mekan güçlü seslerin, özel gösterilerin, fasıl gecelerinin kalbi olacak. İzmir cemiyet hayatının tanınmış simalarının bir araya geldiği açılış gecesinde müzik dolu dakikalar yaşandı.

Güçlü yorumlarıyla Tuğba Tufantepe,Koray Hepenson ,Ufuk Yıldırım ve Pelin Elitez’in sahne aldığı gecede N’eğlenceli Meyhane, geceye katılan davetlilerden tam not aldı..
My band orkestrası ve dans showlarıyla renklenen gece,geç saatlere kadar devam etti.


Eğlence hayatına farklı konsept getirmek istediklerini belirten ve bir Gülce İnşaat işletmesi olan Narlıbahçe’nin işletmecilerinden Burak Tanrısever‘’ tesisimiz 67.000 metre karelik alana sahip.Neğlenceli Meyhane’ninin yanı sıra çimlerin üzerinde eşsiz körfez manzarası ile rüya gibi kokteyl, nişan, düğün, sünnet, kına gecesi gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz çok özel bir tesis.

750 kişilik kır bahçesi,300 kişilik kapalı salon,200 kişilik N’eğlenceli Meyhane ve 150 kişilik teras salonumuzda akşam güneşin batışını ve İzmir'i seyredip,grup yemekleri,şirket toplantılarınızı,seminer,okul, bayii, dernek yemekleriniz ve 3 ayrı minyatür şelalemizin doyumsuz su sesleri eşliğinde piknik alanlarımız da şehrin gürültüsünden uzak, yeşillikler arasında cennet bahçesinde keyifli zamanlar geçirmek ise hayaliniz ,Narlıbahçe' de sizleri bekliyor olacağız.

Tesis içinde ücretsiz otopark, çocuk bahçesi ve jeneratör de bulunmaktadır.İddia ediyoruz,kaliteli hizmetimizle bu tesis çok konuşulacak ”dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER eğlence, izmir gece hayatı, izmir mekanları, narlıbahçe, neylenceli meyhane, neylenceli meyhane nerededir, eğlencenin yeni adresi, koray hepenson, narlıdere