Dora'dan Yaza Merhaba Partisi

Dora Magazin'in her yıl daha iyisini gerçekleştirdiği “Yaza Merhaba” partisi yine güzel anılarla ve doyumsuz eğlence ile geçti.İzmir, İstanbul sosyal hayatın renkli simaları ve sanat dünyasının seçkin isimleri ile gerçekleşen Dora Dergisi “Yaza Merhaba” partisinde, eğlence tüm hızıyla gece boyunca devam etti. Port Alaçatı Tektekçi’de gerçekleşen parti yaklaşık 350 kişinin katılımı ile renklendi. Dora Magazin’in sahibi Ceren Ağca ve Tektekçi’nin sahibi Berti Palambo’nun organize ettiği partide, Tektekçi’nin enfes shot’ları geceye damgasını vurdu. Gecede birbirinden lezzetli ikramlarla adeta lezzet şöleni sunan Tektekçi, Port Alaçatı’daki yeni mekanında misafirlerine unutulmaz dakikalar yaşattı. DJ. Orhun Özsoydan’ın müzikleri ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen konuklar unutulmaz bir gece yaşadı. Sezonun parlayan yıldızı Alaçatı Port Marina’da bu sene eğlence severleri buluşturan Tektekçi Port Marina’da 22:30’da başlayan parti gece sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

Girişte bulunan ikram ve karşılama köşesi Aria Kurabiye’nin yaratıcı Asya Türegün’ün birbirinden şık ve lezzetli ikramlarıyla donatıldı. Girişe serilen kırmızı halıyla birlikte Tektekçi’ye giriş yapan misafirler ile birlilte baştan sona bir şıklık geçişi yaşandı.


Dora ve Tektekçi’nin hazırladığı el baloncukları ise Instagram yıldızı oldu. Eğlenceli baloncuklarla fotoğraf çekilen misafirler Instagram hesaplarından fotoğraflarını paylaştı.

Havanın sıcaklığını Dora Yelpazeleri aldı. Geceye özel olarak tasarlanan yelpazeler konukları serinletti.

Dj. Orhun Özsoydanı’ın önderliğinde eğlenen misafirler Özsoydan’ın müziği kıstığı sıralarda da şarkılara eşlik eden misafirlerin coşkusu Port Alaçatı Marina’da yankılandı.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dora, Dora yaza merhaba partisi, Tektekçi , dora dergisi, port alaçatı, sana dünyası, ünlüler, Ceren Ağca, Berti Palambo, Dj orhun Özsoydan, Alaçatı marina, eğlence, izmir geceleri, yaz, dora magazin