Çeşme’de Dj Bayramı

Çeşme Aya Yorgi’nin en popüler mekanlarından KafePi Beach Club, unutulmayacak bir bayram için eğlencenin merkezi olmaya devam ediyor.Çılgın partileri ve DJ performansları ile yaz sezonuna damgasını vuran KafePi Beach, bu bayram da gece ve gündüze özel farklı eğlence konseptleri ile soluksuz bir eğlence sunuyor.

KafePi Beach Club eğlencede sınır tanımıyor!

KafePi Beach Club bayram dönemi boyunca meşhur happy hourları ve Dj performanslarıyla eğlencenin sınırlarını zorlayacak. KafePi Beach’de 3 Ekim Cuma günü müziğine tüm enerjisini yansıtan Mayakan ile hızlı bir giriş yapıyoruz, 16 yaşında Kıbrıs’ta başlayan DJ’lik kariyerini Las Vegas’ta, sonrasında da 4.5 yıl önce döndüğü Türkiye’de devam ettiren Nil Burak’ın oğlu Cemre Burak bayramın 1. Günü gelenleri müziği ile coşturacak.

Bayramın 2. günü KafePi Beach’in hem gündüz ve hem de gece eğlence hayatına damgasını vuran KafePi Group müzik direktörlüğünü de başarıyla yürüten Cihan Kula ile en yükseğe taşınacak. KafePi Beach Club, bayramın son gününde Emrah Göktaş’ın setleriyle gelenlere müzik ziyafeti sunarak sezona veda edecek.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER KafePi Beach Club, Cihan Kula, Cemre Burak, Çeşme Aya Yorgi, Bayram Programları, Emrah Göktaş, KafePi Beach Club Dj Performansları