Çeşme Altın Yunus'ta Yeni Yıl Sürprizi!

Ege'nin incisi Çeşme'de 1974'ten beri konuklarını en iyi şekilde ağırlayan konforlu, eğlenceli ve keyifli bir tatilin adresi olan Çeşme Altın Yunus Otel, yeni yıl için de hazırladığı özel programlarla odalarını günler öncesinden doldurdu.Aileleriyle birlikte Egelilerin vazgeçilmez adresi haline gelen Altın Yunus Otel’de konuklar 2015’i müzik ve eğlence ile uğurlayıp yeni umutlarla yeni yılı karşılayacak. Yılbaşı özel galasında sahnelerin davul şovuyla tanınan solisti Gülay Eralp’i çıkartacak. Eralp, Çeşme'yi çok sevdiğini ve Ege'nin güzel insanlarıyla yeni yılı birlikte karşılamak için sabırsızlandığını söyledi.

Konuklarına keyifli bir yılbaşı programı hazırladıklarını belirten Altın Yunus Otel yetkilileri, "Misafirlerimiz sanatçımız Gülay Eralp’in zengin repertuarı ve sahne performansıyla gala gecemizde eğlence dolu anlara imza atmakla kalmayıp, tamamıyla yenilenerek modern hizmet anlayışını sürdüren otelimizin termal havuzları, sauna ve Türk Hamamı'nda fiziksel ve zihinsel olarak yorgunluklarını atabilecekler" dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme Altın Yunus Otel İzmir, İzmir Çeşme Altın Yunus Otel, Gülay Eralp İzmir, İzmir Gülay Eralp, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı