'Bir Öykü' Gökhan Türkmen, 12 Nisan'da Ooze Venue'de

Gençlerin dikkatini üzerine çeken ve bu anlamda da büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan "Gökhan Türkmen", 12 Nisan'da Ooze Venue'de...1983'te Istanbul'da dogdu. 1997 yılında Gitar'la tanışan Gökhan Türkmen, 2000 yılından itibaren çeşitli mekan ve organizasyonlarda gitarı ve sesiyle boy göstermeye başladı. 2003' de Kocaeli Üniversitesi Endüstriyel Yönetim bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından gitar ve şan derslerine yoğunluk vererek çalışmalarına devam etti.  

Gökhan Türkmen’in yıldızı “Büyük İnsan” şarkısının Youtube’ta 5 milyon kişi tarafından dinlenmesiyle parladı.

“Dön” ve “Efkarlıyım” şarkılarının da internetten yayılmasıyla albüm çalışmalarına başladı. “Biraz Ayrılık” adlı albümyle büyük bir başarı sağlayan Türkmen aynı parçayla radyolarda va müzik kanallarında en çok çalınan sanatçı oldu.

Türkmen, 12 Nisan’da Ooze Venue sahnesinde sizlerle oluyor. Konsere eşlik etmek ve keyifli bir gece geçirmek için şimdiden biletlerinizi seçin. 

12 Nisan 2013 23:00
Ooze Venue 
Biletler Biletixde
Bilet Fiyatları : 1. Kategori – 34.00 TL

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER gökhan türkmen, gökhan türkmen kimdir, gökhan türkmen konserleri, izmir gece hayatı, izmirdeki konserler, ooze venue konserleri, izmir etkinlikleri