Baryum'da Fasıl Keyfi

İzmir birinci Kordon’da yer alan Baryum Fasıl müdavimlerini ağırlıyor.Uzun yıllardır İzmir’lilerin hizmetinde olan Baryum, fasıl müziği eşliğinde alakart ve et menüleriyle Baryum Fasıl olarak eğlence hayatına devam ediyor. Özel günlerde seçkin guruplara ev sahipliği yapan Baryum Fasıl’da birbirinden leziz et ve balık çeşitleri misafirlerin beğenisini topluyor.Öğlen servisiyle güne başlayan Baryum Fasıl uygun fiyat aralıklarındaki set menüleriyle leziz bir ögle yemeği imkanı sunuyor.

Akşam ise Balık ve tercihe göre et yemekleriyle göz dolduran ve damaklara hitap eden Baryum Fasıl özel sipesiyalleriyle dikkat çekiyor.
Fasıl Band Gurubu Solist Füsun Tekin Şengel’in seslendirdiği şarkılarla çarşamba,cuma ve cumartesi gecelerine renk katıyor.
Baryum Fasıl’ın sahibi işletmeci Fezair Taşçı misafirlerine; tuzda balık, sütte balık, safran soslu buğulama levrek lokum, hellum peynirli levrek, şevketi bostanlı levrek gibi sipesiyalleri öneriyor.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kordon İzmir, İzmir Kordon, Baryum İzmir, İzmir Baryum, izmir yemek mekanları, izmir mekanları, izmir etkinlikleri, Fasıl Band Gurubu izmir, Füsun Tekin Şengel, Fezair Taşçı