Alexandra Stan, İzmir'e Geliyor

İzmirliler dünyaca ünlü müzik yıldızı Alexandra Stan ile buluşmak için gün sayıyor.Dünya müzik listelerinin bir numarası olan Mr Saxobeat adlı parçaya ses veren seksi yıldız Alexandra Stan, 22 Mart Cuma günü Levent Marina Delrey Club11’de sahne alacak.

Güzelliğiyle tüm dünyanın dikkatleri üzerine çeken Alexandra Stan, Kaya İzmir Thermal&Convention’da Agememnon termal sularıyla güzelliğine güzellik katmayı planlıyor. Termal suların faydasını araştırdığını belirten güzel yıldız İzmir’e gelmek için gün sayıyor.

Düzenlenecek olan sahne performansına ilginin büyük olduğunu belirten sanatçının organizatörü Fame Organizasyon sahibi Mustafa Tirit,’’ 2009'da yayınladığı ilk single'ı “Lollipop”un ardından 2011'de çıkardığı “Mr. Saxobeat” parçası ile Romanya ve Avrupa müzik listelerine girmeyi başardı. Şarkı Latin Amerika'da da büyük başarı yakaladı. Stan'ın 3. single'ı “Get Back (Asap)” Fransa'da dijital olarak yayınlandı. Şimdi ise dünya listelerini alt üst eder halde. Türkiye’de özellikle İzmir’de sahne alacak olması kendisi ve sevenleri heyecan verici’’ dedi.

Daha önce Fame organizasyon tarafından Kafepi'de sahne alan Alexndra Stan'ın birçok hayranı yoğunluktan dolayı kapıda kalmıştı. Hayranları için oldukça güzel bir şov hazırlayan Alexandra Stan Hush Hush adlı son şarkısını da seslendireceği konser için Kaya izmir Thermal&Convention’da konaylayacak. Fame Organizasyon sahibi Mustafa Tiril "Böyle büyük bir starı tekrardan ağırlamaktan ve hayranlarıyla buluşturmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz." diye konuştu
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Alexandra Stan, Alexandra Stan konseri izmir, Alexandra Stan izmir konseri, levent marina, delrey club 11, levent marina, Alexandra Stan izmir