HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

GECE HAYATI -- 17 Mayıs 2018

26 Mayıs’ta Milk & Sugar ve Pavel Petrov ile Muhteşem Bir Eğlenceye Hazır Mısınız?

Magazinizmir
26 Mayıs’ta Çeşme Alaçatı’da açılmayı bekleyen, 3500 kişi kapasiteli Mekanique Beach & Club, eşsiz koyu, benzersiz konsepti, güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle bu yaz sezonunda misafirlerine “Merhaba” demeye hazırlanıyor.

2017 yılında başlayan Mekanique hikayesi, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile Point Bornova AVM’de ilk yatırımı ile başladı. Güler yüzlü personel ve nezih hizmet anlayışını vazgeçilmez işletme politikası haline getiren Mekanique Restaurant & Cafe ile marka değeri kısa bir süre sonra zirveye taşındı.

Çeşme/Alaçatı Unique bölgesinde yeni bir yatırımın temellerini atmanın heyecanı içinde olan Mekanique, işinde uzman ekibiyle bu yaz sezonunda misafirlerine Beach tecrübesini farklı konsepti, mimari zekâsı ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden sunma hazırlıklarına başladı.

Müşteri memnuniyeti ve tekrar gelen misafir sayısı yüksek olan işletmede her zevke hitap eden A La Carte menüsü, ünlü booking ve event programları ile gündüz ile geceyi birleştiriyor.
Festivaller ile taçlanacak olan yaz sezonunda dünyaca ünlü booking iş ortaklarıyla bu yaz sezonunda Mekanique adının sıkça konuşulacağı kesin.

Alaçatı’ya damgasını vuracak eğlence de siz de yerinizi almak istemez misiniz?
Sınırlı sayıda kalan biletler ve bilgi için;

REZ : 0536 520 33 48 - 0533 151 83 83
18001 Sok No: 3 Unique Alaçatı – Çeşme

FACEBOOK İLE BAĞLAN