Loveyou'da Fashıon Party

Dünyanın en popüler televizyon kanallarından FashionTV, Türkiye' deki ilk kulübünü, Evren, Enci,ve Esti Teker kardeşlerin Türkiye ve Çeşme' nin en önemli eğlence merkezlerinden Ayagorgi' de açtığı 5 yıldızlı yeni hotelleri ''Loveyou'' da hayata geçiriyor.Ülkemizin en önemli eğlence markalarından Redroom grubuyla ortak açılacak club' ta, eğlence geceyarısı başlayıp sabaha kadar sürecek. Ayrıca sabahları da otel' in havuzunda ''sunnrise party'' ler organize edilecek. Dünyanın ve ülkemizin en önemli markaları ve modacılarının defileleri, yerli ve yabancı ünlü djler' in yer alacağı mekan ayrıca top modelleri de ağarlıyacak.

Teker Grubu' nun yeni otellerinden Loveyou' nun inşaatı 2 yıl sürmüş. 300 yatak kapasitesi olan proje, eğlencenin ön planda olduğu ''club hotel'' konseptiyle işletilecek.

FahsionTV Türkiye' nin sahibi Enis Onat ve Redroom Group' un sahibi Aykut Gündüz' ün sahibi olduğu club 3 Ağustos Cumartesi fashionTV' nin tekstil markası İ love fashion Paris' in ve defilesinin de yer alacağı çok özel 1 davetle açılıyor. Defilede Favori Yılmaz Kuyumculuk da takılarını sergileyecek.Geçtiğimiz haziran Kıbrıs Rocks Hotel' de yapılan ''Miss FashionTV Dünya Güzellik ve Mankenlik Yarışması'' birincisi Aleksandra Klacar 2.si Oprea Cristina Elena 3.sü Melissa Alagöz' ün de podyuma çıkacağı defileye ve partiye Serdar Ortaç ve Süreyya Yalçın gibi çok sayıda cemiyet mensubu ve sanatçı katılacak. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Fashion TV, Ayagorgi, Loveyou, Redroom grubu, sunnrise party, club hotel, Enis Onat, Aykut Gündüz, Miss FashionTV Dünya Güzellik ve Mankenlik Yarışması, Aleksandra Klacar, Oprea Cristina Elena, Melissa Alagöz, çeşme