Quante Çeşme'yi Sallıyor

Çeşme tutkunları için Paşalima’nında üç ortak Murat Çehreli, Mert Fırtına ve Mert Işık tarafından, Quente Beach Club ve denizle iç içe olan Aquente Havuz hizmete açıldı.120 dönüm arazi üzerine muhteşem bir mekan hizmete sunan üç ortak, sezon boyunca ailelerin ve gençlerin gelip huzur içinde tatil yapacakları bir ortam sunuyor. Kum, çimen veya isterseniz ahşap platformda güneşlenebileceğiniz, doğayla iç içe olan tesiste, ayrıca çocuklar için oyun parkı da düşünülmüş.

Çocuklar oyun parkında keyifli bir geçirirken, aileleri de rahat rahat güneşlenip denizin tadını çıkarıyorlar. Soyunma kabinleri ve özel duş bölümleriyle hijyen bir ortamın yaratıldığı tesiste, her ayrıntı tek tek düşünülmüş. Quente’de bir de şık kafe var. Fasd-Food yiyecekten, salata çeşitleri ve ızgaralara kadar geniş bir mönüye sahip kafe de yemek yerken doğa ve deniz manzarasının da tadını çıkarabilirsiniz. Mekanın ortaklarından Murat Çehreli, tatilcilere en iyi hizmeti vermek için çok emek harcadıklarını belirterek, “Tek isteğimiz insanların gelip keyifle tatil yapabilmelerini sağlamak. Bu nedenle mekanda yüksek müzik sesini de tercih etmiyoruz. İnsanların temiz bir ortamda, bangır bangır müzik sesi olmadan, iyi bir servis kalitesiyle tatil yapmalarını istiyoruz” dedi.

Aquente ise direk denizle iç içe olan sıcak kaynak suyundan mükemmel bir havuz. Özellikle gençlerin arkadaşlarıyla gelip eğleneceği havuz, bu yaz tercih edileceğe benziyor. Özel barı ve Dj ile havuzda müzik keyfide yapacak olan gençler, özel partiler içinde Aquente’den vazgeçemeyecekler.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER QUANTE, çeşme, murat çehreli, açılış, mert fırtına, mert ışık, aquante beach, çeşme beach, çeşme haberleri, çeşme açılışlar