Hafta Sonu Çeşme Dosyası - 2

Bu hafta sonu kimler Çeşme'de denizin, güneşin ve gecelerin tadını doyasıya çıkardı?Oyuncu Emre Karayel Çeşme’de tatiline devam ediyor. Önceki gece Alaçatı sokaklarında iki bayanla yürüken rastladığımız Karayel objektifimizi farkedince arkadaşlarından hızlıca ayrıldı. Magazin muhabirlerinin uzun sure takip edip görüntü almasını espirili bir şekilde ‘’Arkadaşlar belim ağrıdı lütfen ara verelim. Yanımdakiler sadece arkadaşlarım’’ diyerek kesti. Ve Hacı Memiş sokakta yer alan bir mekana girerek geç saatlere dek eğlendi.

 

İzmir cemiyet hayatının ve basın camiasının yakından tanıdığı İzmir’in gülümseyen yüzü Gülengül Uslu’ya yakın arkadaşlarıyla birlikte Alaçatıda rastladık. Tapu restorantta yemek yiyen Uslu her zamanki gibi neşeli ve cana yakındı.

Türkiye'nin en eski döküm tesislerinden olan, dünya otomotiv devlerine üretim yapan Cevher Döküm ve Cevher Jant'ın sahibi başarılı iş adamı Haluk Özyavuz hafta sonu ailesi ve dostlarıyla birlikte Mimar Cengiz Uziş ve Eşi Yaprak Uziş’in sahibi olduğu Alaçatı Kuytu restonrantta yemek yedi. Gurup bir hayli neşeli ve eylenceli bir akşam yemeğinden sonra geç saatlerde dağıldı.

Demet Moda evinin sahibi başarılı tekstilci Hüseyin Eylemer Alaçatıda tatil yapıyor. Hemen hemen her hafta sonu Çeşme’de tatil yaparak vakit geçiren başarılı iş adamı geçen gece yakın arkadaşlarıyla Alaçatıda görüntülendi.

İzmirli ünlü manken Irmak Atuk’a Alaçatıda rastladık. Annesi ve erkek kardeşiyle birlikte önce şerefe meyhanede yemek yerken görüntülediğimiz güzelimiz daha sonra yine ailesiyle yürüyüş yaparken karşımıza çıktı. TV8 de yayınlanan magazine programının çekimlerine Çeşmede devam eden güzel sunucu işten arta kalan zamanının tümünü ailesine ve kendisine ayırıyor.

 İstanbullu tanınmış iş adamı Ulvi Suvarioğlu’da Çeşme’de tatil yapan isimler arasında. Geçtiğimiz gece Alaçatıda görüntülediğimiz Başarılı iş adamı hızlı adımlarla Micasa Restoran'a doğru ilerledi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER çeşme, izmir, Emre Karayel, Gülengül Uslu, Haluk Özyavuz, Hüseyin Eylemer, Irmak atuk, Ulvi Suvarioğlu, Alaçatı, çeşme tatil, çeşme magazin, çeşme ünlüler