Dünya Kupasına Çeşme’de Hazırlandılar

İspanya’da 30 Ağustos tarihinde başlayacak olan 2014 FİBA Dünya Basketbol Şampiyonası için hazırlıkları sürdüren Basketbol Milli Takımı bu yaz Çeşme’de kamp yaptı.Boyalık Beach Otel’de konaklamayı tercih eden Millilerimiz hem çalıştı, hem de Çeşme’nin en güzel koylarından biri olan Boyalık Koyu’nun eşsiz plajının tadını çıkararak moral depoladı.

Yaklaşık 25 kişilik bir ekiple Boyalık Beach Otel’de bir hafta konaklayan Millilerimiz, Otel’den çok memnun olduklarını dile getirdiler. A Milli Basketbol Takımı Teknik Direktörü Ergin Ataman Çeşme’de ve özellikle Boyalık Beach Otel’de konaklamaktan çok mutlu olduklarını söyledi. Otel çalışanlarının kendileri için adeta seferber olduklarını dile getiren Ataman, “Otelin Kaliteli hizmetinden ve personelin güler yüzlü, yardım sever tutumundan çok memnun kaldık. Doğa harikası Çeşme’de eşsiz kumsala sahip Boyalık’ta zaman geçirmek bize müthiş keyif verdi” dedi.


“Spor ve Sağlık Tatili”

Geçen yıl kapılarını açan 5 yıldızlı Boyalık Beach Otel’in Müdürü Orhan Belge, Milli sporcularımıza hizmet vermekten ve memnun ayrılmalarından dolayı gurur duyduklarını anlattı. Boyalık Beach Otel’in spor ve sağlığa önem verenler için ideal bir tesis olduklarını söyleyen Belge, şöyle dedi: “Otelimizde su sporlarından, sağlıklı yaşam ve termal merkezimize kadar spor ve sağlık konusunda pek çok imkan mevcut. Açık, kapalı, yüzme, termal gibi özellikleri olan 5 adet havuz bulunuyor. Mavi bayraklı ve 120 metre uzunluğunda ince kuma sahip eşsiz bir plaja sahibiz. Kişiye özel hazırlanan programlarımızla sağlıklı yaşam merkezimizde misafirlerimize sağlıklı bir tatil sunuyoruz.”

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir, 2014 FİBA Dünya Basketbol Şampiyonası hazırlık kampı, Basketbol Milli Takımı, çeşme, Beach Otel’in Müdürü Orhan Belge.