Boyalık Beach Otel’de Yaz Keyfi Bitmiyor

Çeşme’nin en güzel plajlarından birinin yer aldığı Boyalık Koyu’ndaki Boyalık Beach Otel’de yaz keyfi bitmiyor.Yaz dönemi boyunca Türkiye ve dünyanın çok farklı ülkelerinden gelen misafirlerini ağırlayan Boyalık Beach Otel, turizm sezonunu da uzattı. Hafta sonları birbirinden farklı eğlencelere ev sahipliği yapan Otel, misafirlerine keyifli anlar yaşatıyor.

Keyifli etkinlikler

Yaz boyunca misafirlerini en güzel şekilde ağırladıklarını dile getiren Boyalık Beach Otel Müdürü Orhan Belge, uzayan sezonda da eğlenceli organizasyonlarla misafirlerinin güzel bir tatil geçirmeleri için çalıştıklarını söyledi. Canlı Langırt, çocuk kaykayları, voleybol turnuvaları başta olmak üzere hafta sonlarında pek çok etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade eden Belge, misafirlerinden büyük ilgi gördüklerini kaydetti.

Sonbahar keyfi

Çeşme’nin en güzel koylarından birinde yer aldıklarını, misafirlerine deneyimli ve uzman kadroları ile en iyi hizmeti sunduklarını açıklayan Belge, “Çeşme’de sonbahar bambaşka yaşanıyor. Son günlerde havalarında güzel olması Çeşme’yi daha da güzel hale getirdi. Kalabalık yaz döneminin ardından sakin bir tatil geçirmek isteyenler için Çeşme’nin en güzel günleri. Biz de bu günlerde zengin seçenekli sabah kahvaltısı, akşam yemeği, termal havuz, Türk hamamı, buhar banyosu, sauna gibi hizmetlerimizle misafirlerimize 5 yıldızlı hizmet veriyoruz. 120 metrelik plajımızda isteyen misafirlerimiz denize girebilir, isteyenler yürüyüş ve su sporları yapabilir. Keyifli ve sakin bir tatil isteyenleri Boyalık Beach’e bekliyoruz” diye konuştu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Boyalık Beach Otel, boyalık koyu, Orhan Belge, sonhabar etkinlikleri, çeşme etkinlikleri