Bayrama Electronica Festivali ile Başla

FG 93.7 tarafından 2004 yılından bu yana düzenlenen, Türkiye'nin ilk elektronik müzik festivali olan Electronica Festival, 28-29 Temmuz'da İstanbul dışında ilk kez Propaganda Beach Çeşme'de gerçekleştiriliyor. Türkiye'de elektronik müziğin sevilmesinde ve tanınmasında büyük rol oynayan Electronica Festival, müzikseverleri elektronik müziğin son yıllardaki en iyi temsilcileri ve yükselen yıldızları ile buluşturma misyonunu bu sefer Çeşme / Alaçatı'da bulunan Propaganda Beach'te sürdürüyor.

Electronica Festival Çeşme, bayram tatilinin ikinci günü öğlen saatlerinden başlayarak sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek. Muhteşem plaj festivali deneyimini Keinemusik'in amiral gemisi Adam Port, Deep House müziğin son yıllardaki en büyük yıldızları Hamburglu ikili Adana Twins, deep techno ve tech-house ustaları Catz'n Dogz, üstüste yayınladıkları hit parçalarla 2014 yılında muhteşem bir çıkış yakalayan Fur Coat, elektronik müziğin ikonik ve gizemli kahramanı Kadebostan, Balkan ezgilerini house müziğe katarak benzersiz bir eğlence sunan Noze ve Acid Pauli, Jo.Ke, Raz Ohara, Chris Schwarzwalder'dan oluşarak dünya gezegeninde duyulabilecek en modern müziği temsil eden Feathered Sun'ın eşliğinde sunuyor. Festivalde ayrıca FG 93.7 ekibinden Low Earth, Ömür - Altan, Batur, Discolog, Gökberk ve Koray T sahne alıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bayram, Çeşme, Etkinlik, İzmir, Türkiye, Elektronik Müzik, Elektronik, Festival, Propoganda, Beach, Propoganda Beach, Plaj, Deep House, Music