20 Yıllık Tecrübe İle Lost’u Açtı

500 Metrelik sahil ile dikkat çekiyor.Tekstilci iş adamı Hasan Akpek ve Osman Tezman 20 yıldır hizmet verdikleri Dalyanköy Kocakarı plajını devrettikten sonra Çeşme Altınkum Çiftlikköy’de Lost Beach’i hizmete açtılar. 500 Metrelik sahili ile dikkat çeken Lost Beach Çeşme’nin en uzun özel Beach’i olarak yerini aldı. 55 bin metrekare alan üzerine kurulu olan Lost beach Vip ve normal plaj olarak iki kısma ayrılıyor.

10 adet deniz içerisinde yer alan özel loca’ları ile dikkat çeken Lost Beach haftanın 7 günü hizmet veriyor. Güneşin ve denizin tadını çıkarırken Dj müzikleri eşliğinde tatilin tadını doyasıya yaşayın. 200 kişiye hizmet verebilen İki adet restorant ile dünya mutfağı lezzetlerini tadabilirsiniz. Lost Beach’in giriş ücreti 20 tl.

Hem iş hem tatil

Çeşme Altınkum Çiftlikköy’de hizmet veren Lost Beach’in sahibi Hasan Akpek hem tatil hem iş yapıyor.Kızları Merve ve Ecesu oğlu Berk ve damadı Barhan Çalık ile keyifli bir hafta sonu geçiren tekstilci iş adamı Hasan Akpek 500 metrelik plajımız ve Restoran’ımız tatilcilere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme, Altınkum, Çiftlikköy, Lost Beach, Hasan Akpek, Tatil, Deniz