Boyalık’ta Şölen Gibi Bayram

Çeşme’nin en güzel plajlarından birinin yer aldığı Boyalık Koyu’ndaki Boyalık Beach Otel’i tercih edenler, kurban bayramını şölen gibi yaşayacak.Her gece farklı müzisyenlerin sahne alacağı Otel’in misafirleri, birbirinden farklı aktivitelere katılarak yaz mevsimini unutamayacağı anılarla uğurlayacak.

Canlı Müzik ve Özel Show Gösterisi

Bayramın birinci günü akşamı Küba Latin Grubu’nun sahne alacağı Otel’de,ikinci günün akşamı da Lütfü Tuna eşliğinde TürkArt Orkestrası müzik ziyafeti çekecek. Misafirlerin eğlenceli vakit geçirmeleri için çok sayıda aktivitenin yer aldığı Otel’de farklı konseptlerdeki restoran, bar, yüzme havuzu, sağlıklı yaşam merkezi, termal suyu ile dinlenmek ve eğlenmek isteyenlere güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple hizmet sunuluyor.

Bayramın sevdiklerimiz ile birlikte geçirebilecek güzel bir tatil ile ‘gerçek bir bayram’a dönüşeceğine dikkati çeken Boyalık Beach Otel Müdürü Orhan Belge, şöyle dedi: “Misafirlerimizi mutlu edecek her ayrıntıyı düşündük. 249 TL’den başlayan fiyatlarla, zengin seçenekli sabah kahvaltısı ve akşam yemeği iletermal havuz, Türk hamamı, buhar banyosu, sauna hizmetlerinden yararlanabilecek misafirlerimiz;120 metrelik mavi bayraklı plajımızda denize girip, su sporları yapabilecekler. Snack bardan hizmet alabilecekler, çocuklar da mini club ve oyun bahçesinde eğlenebilecek. Akşamları canlı müzik ve gösteriler ile daha da renklenecek tatili, unutulmaz anılarla hatırlayacaklar.”

Boyalık Beach Otel Müdürü Orhan Belge, kurban bayramında misafirlerini mutlu edecek her ayrıntıyı düşündüklerini belirterek, kendilerini Çeşme’de ağırlamayı beklediklerini söyledi.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Boyalık Beach Otel, Kurban Bayramı, İzmir Çeşme, Küba Latin Grubu, TürkArt Orkestrası, Lütfü Tuna, Çeşme Bayram Programları, Çeşme Boyalık Beach Otel