Aşk İçin Parlıyor

Aspar’dan sevgililer gününe özel kampanya; Bir çift alyans alana tam tur pırlanta yüzük hediye…Kendi sektöründe markalaşarak büyüyen ve liderliği üstlenen Aspar Alyans ve Pırlanta göz kamaştıran iddialı tasarımlardan oluşan renkli modelleriyle göz kamaştırırken özel günler için özel tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Birinci sınıf malzeme ve işçiliğin kusursuz tasarıma dönüştürüldüğü Aspar Alyans, her bütçeye uygun fiyat çizelgesinin dışında özel günlerde uyguladığı kampanyalar ile tüketiciyi Aspar kalitesiyle buluşturuyor.

Önümüzde ki 14 şubat sevgililer günü için çok özel 100 yeni tasarım ile vitrinlerini zenginleştiren Aspar zinciri, sektöründe ki farkını yine ortaya koyuyor. 2013 yılı Aspar temasını Aşk olarak belirlediklerini vurgulayan Aspar Alyans Pırlanta yönetim kurulu Başkanı Savaş Kuru, ‘’Aşık olursun, Aspar’a gelirsin ve alyans alırsın’’ , ‘’Aşkını Aspar Alyans ile taşı’’ sloganlarıyla yeni yılda yeni modeller ile göz kamaştırdıklarını söyledi. Sevgililer günü için çok özel bir kampanya oluşturduklarını belirten Savaş Kuru; Bir çift alyans alana özel tasarım tamtur pırlanta yüzük hediye ettiklerini söyledi. Kampanya kapsamında 649tl olan tektaş 349 tl, 549 tl olan kalpli montür tektaş ise 249 tl gibi uygun fiyatlar ile vitrinde ki yerini alıyor. 500 lira ve üzeri alışverişlerde ise nazar dualı plaka kolye hediyesiyle sürprizlerine devam eden Aspar tüm satış noktalarında sizleri bekliyor. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER aspar sevgililer günü, aspar alyans, bahar inan kuru, aspar hakkında, aspar sevgililer günü kampanyası, aspar kuyumculuk, magazin izmir, magazin, izmir, savaş kuru, savaş kuru kimdir, aspar alyans nerede, aşk için parlıyor, aşk için, izmir alyans, izmir kuyumculuk, izmirde alyans