Miko, 15’inci Yılını A Capella İle Kutladı

Miko Cafe, 15’inci yılını A Capella Boğaziçi Grubu’nun “Fazıl Say Şarkıları” eşliğinde kutladı. İzmir’in seçkin simalarının buluştuğukonserde, coşkulu anlar yaşandı.İzmir kent yaşamına düzenlediği etkinliklerle damgasını vuran Miko Café’nin yılın son etkinliği olan A Capella Boğaziçi Konseri, soğuk İzmir gecelerine sımsıcak dokundu.

“Fazıl Say Şarkıları ve Caz Standartları Repertuvarı” ile sahnealan grupta Seren Akyoldaş (Soprano), Ezgi Arslan (Alto), KaanBayır (Tenor), Recep Gül (Bariton), Ali Göktürk (Bas)yer aldı.A Capella Boğaziçi Grubu, 2002 yılından bu yana sürdürdüğü müzik çalışmalarına 2012-2013 sezonunda yoğun bir konser programı ile devam ediyor. 2012 yılının son konseri ise Miko Café’nin 15’inci yılı için gerçekleştirildi.

Miko Cafe’nin Sahibi Cenap Türksavaş, Miko Café’nin 15 yılda birçok etkinliğe imza attığını ve tüm etkinliklerin İzmirlilerin yoğun ilgisi ile gerçekleştiğini belirterek, “Etkinlik programlarımızı hazırlarken, çok titiz davranıyoruz. 2012 yılının son etkinliğini A Capella Boğaziçi grubunun seslendirdiği “Fazıl Say Şarkıları” ile gerçekleştirdik. Bu etkinliğin bizim için anlamı çok özel. 15’inci yılımızı A Capella Boğaziçi grubuyla kutlamaktan mutlu olduk.
Miko dostları da bu 15’inci yıl mutluluğumuzu paylaştı. 2013 yılında da sürpriz etkinliklerimiz olacak” dedi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Miko cafe, Miko cafe kutlamaları, Miko cafe nerede, Miko cafe hakkında, A Capella, A Capella kuruluşları