İzmir Cemiyetinin Lezzet Durağı Balıkçı Hasan

İzmir’in en güzel ve tarihi yerlerinden 1.Kordon’da gerçek bir balık sofrası keyfi yaşayabileceğiniz bir mekan Balıkçı Hasan.



 Ege’nin taze balık ve deniz ürünleri ile hazırlanan ana yemek menüsü, yine Ege’nin zeytinyağı, yeşillik ve süt ürünleriyle yapılmış mezeleriyle lezzet dolu bir İzmir gecesi yaşamak isteyenlerin değişmez adresi. Özellikle radika ve deniz börülcesi gibi yöresel otlarla hazırlanan mezeleri, çorba, tava, fırın, ızgara olarak yapılan balık çeşitleri usta aşçılarının deneyimini yansıtıyor. İzmir cemiyet hayatı ve iş dünyasının tanınmış simalarının sıkça tercih ettiği restoranda her an tanınmış bir simayla karşılaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz gece uğradığımız Balıkçı Hasan’da yine tanıdığımız isimlere rastladık. Balıkçı Hasan hepimizin aşina olduğu ve alışılagelmiş balık sofrası kültürünü bir damak şölenine dönüştürmeyi ilke edinmiş genç ve dinamik kadrosuyla enerjisini konuklarına yansıtmaya devam ediyor. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER balıkçı hasan, balıkçı hasan mezeleri, balıkçı hasan toray alp altan , balıkçı hasan işletmecileri, balıkçı hasan hakkında, balıkçı hasan nerede