Hong Kong Restoran, Uzak Doğu’nun Lezzetleriyle Bostanlı’da

İlk şubesini Bostanlı’da açan Hong Kong Restoran, müşteri memnuniyeti ve kalitesinden ödün vermeden, taptaze hazırlanmış sushilerden oluşan nefis menüsüyle Bostanlı’da müdavimlerini cezbediyor.2009 yılında kurulan Hong Kong Restoran, bu yılın başında kan tazeleyerek, yeni işletmecisi ve yeni anlayışıyla hizmet vermeye başladı. İzmir’de kaliteli hizmet ve eşsiz lezzetleriyle faaliyet göstermeye devam eden Hong Kong Restoran, gerçek sushi tatlarını kullanmasıyla dikkat çekiyor.
Pek çok diğer sushi restoranlarından farklı olarak Hong Kong Restoran, sushiyi hazır olarak bulundurmuyor; sushi, o anda sarılıp, yerinde hazırlanıyor. Böylece lezzetini ve kalitesini korumayı başarıyor.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden Hong Kong Restoran’ın amacı, İzmir’i Uzak Doğu mutfağının gerçek lezzetleriyle buluşturmak. Hong Kong Restoran, yalnızca Japon mutfağından örnekler değil, Çin ve Thai mutfaklarını da tanımamızı sağlayan geniş bir menüsünü oluşturuyor. Türk damak tadına uygun olmayan hiçbir ürünü menülerine almayarak, amaçlarını, “Uzak Doğu yemeklerine karşı oluşmuş olan önyargıları kırmak” olarak belirleyen HongKong Restoran, gerçek Uzak Doğu lezzetlerini çok uygun fiyatlarla sunuyor. Bu açıdan beğenilen tarzıyla dikkat çeken Hong Kong Restoran, İzmir’in birçok yerinde yeni şubeler açmak için de gerekli çalışmalara başlamış.
Hong Kong Restoran’ın koşulsuz müşteri memnuniyeti ile birlikte yürüyen hizmetlerinden biri de paket servisinde sınır tanımaması; HongKong Restoran, bugüne kadar Kuşadası’ndan Urla’ya kadar pek çok yere paket servis yapmış.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Hong Kong, Hong Kong restorant, Hong Kong bayileri, Hong Kong hakkında