Alsancak'ın Gözdesi Damla Restorant

Eşsiz tatları ve harika menüleri ile Alsancak'ın göbeğinde yer alan Damla Restorant çok ilgi çekiyor.46 Yıldır hizmet veren Damla Restorant, samimi ortamı ile Alsancak'ın göbeğinde yer alıyor. Genç ve orta yaşlı kesimin daha çok tercih ettiği Damla Restorant, eşsiz menüleri ile de çok iddialı. Genellikle et yemekleri üzerinde yoğunlaşan menüsünde balık seçeneklerini de bulabiliyorsunuz.

Menüsüne göz attığımız da T-Bone Steak ve Dana Pirzola göze çarpan ana yemeklerden. Bunun dışında özgün meze çeşitleri, salatalar ve hellim&sucuk, kokoreç gibi ara sıcaklarda da kendini gösteren Damla Restorant müşterilerinden tam not alıyor.

Damla Restorant kurulduğu günden bu yana sadece ağızdan ağza dolaşan reklamı ile İzmir'in bilinen mekanlarından biri olmuş. 50 kişilik mekanın işletmecisi, gelen müşterilere gösterdiği ilgi ile kemik müşteri portföyünü oluşturmuş. Ayrıca 5 kişilik ekibin güler yüzleriyse gerçekten taktire değer.

Eğer siz de sıcak ve samimi bir ortamda yemek yemek isterseniz, Damla Restorant’a uğramanızı ve eşsiz ortamını ve yemeklerinden tatmanızı öneriyoruz.  


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Damla restorant, Damla restorant hakkında, Damla restorant nerede, Damla restorant menüleri, Damla restorant yemekleri, Damla restorant adresi, Damla restorant iletişim, Damla restorant izmir