Modaya İzmir Yön Veriyor

Avrupa'nın en büyük fuarı If Wedding Fashion İzmir katılımcıları ile daha çok büyüyor.13 – 16 Şubat 2013 tarihleri arasında organize edilen sektöründe; Avrupa’nın en büyük, Türkiye’nin tek fuarı IF WEDDING FASHION İZMİR - 7. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nın katılımcı firma solo defileleri İzmir Uluslararası Fuar Alanı 1 /C no’lu defile salonunda izleyenleri büyülüyor. Fuar katılımcılarının merakla izlediği defileler de özellikle Arap asıllı katılımcılar defileleri saniye saniye fotoğraflayıp videoya alarak büyük ilgi gösteriyor. Zaman zaman ilginç karelerin yansıdığı defileler de birbirinden iddialı tasarımlar göz dolduruyor. 

İzmir’e bir moda şöleni yaşatan IF WEDDING FASHION’ın katılımcı firma solo defilelerine Odrella ve Fidda markaları bir yenisini ekledi. Firmaların en yeni kreasyonlarını sergilediği defilelerin koreografisi Uğurhan Akdeniz Ajans tarafından gerçekleştirilirken ünlü mankenler Tülin Şahin, Özge Ulusoy, Didem Soydan, Nur Gümüşdoğrayan, Merve Büyüksaraç ve Uğurhan Akdeniz mankenleri Duygu Akdeniz, Bürde Aslan, Dolunay Ergin, Dilara Davran, Simge Ünal, Pınar İnce,Mine Postacı, Pelin Tolon, Ezgi Tuyuran, Çağrı Davutoğlu, Lale Acarı, Burcu Yarın, Gizem Öztürk, Sinem Tuncay,Gamze Balım podyumda nefes kesti.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER gelinlik fuarları, izmir fuar, If Wedding Fashion İzmir, If Wedding Fashion İzmir katılımcıları, gelinlik fuarı izmir, magazin, magazin izmir