Gülümsemenin Büyüsü 'Agorada' Yaşanıyor

Her hafta Cuma günü saat 16.00’da farklı konu ve konukları ile ziyaretçilerinden büyük ilgi gören Agora Sohbetlerinin bu hafta Cuma günü konuğu Psikolog Kutay Ürkmen olacak.Ürkmen 1994 yılında Hacettepe Üniversitesinden mezun olup, eğitimi ile eş zamanlı olarak çocuklar üzerine Pedagojik formasyon eğitimi almıştır. Uzman, çocuklar ve yetişkinler üzerine zeka ölçeğinin uygulamaları şeklinde yaptığı başarılı çalışmalar ile çeşitli ulusal kanallara program konuğu olarak katılmıştır.

Psikolog işyerinde verimliliğin arttırılması, çalışan psikolojisi gibi şirketlerin talebi üzerine grup seminerleri düzenlemektedir.

Tüm bu çalışmaların yanı sıra konversiyon ve anksiyete bozuklukları ile
tedavi yöntemleri üzerine çeşitli çalışmaları bulunan Uzman, son olarak Yönetim becerilerini geliştirme semineri sertifikasına sahiptir.

Agora Sohbetlerin bu ay ki son konuğu olan Psikolog Kutay Ürkmen, sohbetinde gülümsemenin hayatımızdaki büyüsünü Agora ziyaretçilerine anlatacak. Sohbette aynı zamanda aile içi ilişkiler, ikili ilişkiler ve hatta iş ilişkilerinde gülümsemenin ne denli kıymetli olduğunu, günümüz yaşam koşullarında gülümsemeyi aslında ne kadar da unuttuğumuzu yeniden hatırlatacak olan psikolog öğretici bir sunum gerçekleştirecek.

Psikolog Kutay Ürkmen ‘Gülümsemenin Büyüsü’ konulu sohbette hayattaki en büyük zenginliğin kişilerin yüzündeki minik tebessüm olduğunu ziyaretçilere yeniden hatırlatacak.

Ürkmen Agora Sohbetinde tebessüm etmenin uyum sağlamak adına yapılan bir refleks olmadığını, aynı zamanda küçük bir tebessüm ile büyük mutsuzlukların üstesinden gelinebileceğini anlatacak. Psikolog mutsuzlukla baş etmenin yollarının cevabını Agora ziyaretçilerinden gelecek olan sorularını yanıtlayarak verecek.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER psikolog kutay ürkmen, agora sohbetleri, agorada gülümsemenin büyüsü sohbeti