En Velo Kalitesi İle Büyülüyor

En Velo'nun İşletme Müdürü Gökçe Güzelaydın ile çok samimi bir röportaj yaptık.Mia Plus'ta yaptığımız bu röportaj da Gökçe Bey, En Velo ile ilgili bir çok bilgi verdi. 

Gökçe Bey Kimdir?

En Velo ve Mia Plus mekanlarının işletmecisiyim. Kendimden bahsetmek gerekirse; İzmirliyim ve 31 yaşındayım. Eğlenmeyi seven biriyim. 5 sene oyunculuk kariyerim olmuştu. Bu etapta Ali Poyrazoğlu ile beraberdim. Düzene çok önem veririm ki Mia Plus’ta masa ve sandalye düzenlemesi yaparken ip kullanıyoruz. Aynı hizada olması benim için çok mühim.

İş Hayatına Nasıl Atıldınız?

Satıştan gelen bir geçmişim var. Medical firmalarında çalıştım. Bu yüzden çevrem çok geniştir. Şuan yaptığımız işte bir satış. Eğlence satmaya çalışıyorsunuz. Bunun en iyi düzeye ulaşması için çabalıyorsunuz.

Müşterileriniz neden En Velo’ya gelmeli?

En Velo A SES gurubu insanların girebildiği bir mekan. Rezervasyonsuz girişimiz yok. Ortamdaki her şey en kaliteli malzemeden yapılıyor. Bizim kullandıklarımızdan daha kaliteli içki, müzik sistemi vs. yok.
Aile ortamı oluşturur gibiyiz. Çoğu insan birbirini tanır ki bu da mekana farklı bir hava sunar.

Geceleri eve gitmekte zorlanan bayanları evlerine kadar bırakabiliyoruz. Buda oldukça ayrıcalıklı bir durum bence. Bu konu ile ilgili Audi’yle anlaşmamız var.

En Velo hakkında bilgi istesek?

En Velo 26 yıldır var olan bir mekan. Kalitesi ile ismini ve tarzını korumayı başarmıştır.
Hizmet oldukça kalitelidir ve bu ilgi çeker. Her insan içeri alınmaz ki rezervasyonsuz içeriye kimseyi alamıyoruz.
Dünyanın en iyi müzik sisteminin kurulduğu bir mekan En Velo. 
En Velo İzmir’in en iyi mekanı olmakla beraber, Türkiye’nin en iyi 4. Mekanı. İzmir’e gelen ünlü isimlerin tek adresidir. İlk olarak buranın adresi sorulur. Bu da mekana farklı bir ayrıcalık katıyor.
Dekor da çok farklı. Bunu dış dekorundan anlamak mümkün. İlgi çekici olmasının yanı sıra, oldukça etkileyici.
10:30 gibi açılıyoruz, 04:00- 05:00 arası da kapanıyoruz.

En Velo’nun 2013 hedefleri nelerdir?

Tabi ki şuan yaşadığımız durumdan daha güzel yerlere gelmeye çalışacağız. Türkiye’nin en iyi mekanı olmak için çalışıyoruz. Müşteri portföyümüzü daha çok geliştirmek istiyoruz.

En Velo programlarla kendini güzelleştiren bir mekan. Mesela; kadın müşterilerimiz için hazırladığımız Lady Night var.

Fiyat Politikanız nasıldır?

Biz, müşterilerimiz gibi kaliteyi öne çıkarmayı seviyoruz. Kaliteli olan her şeyin fiyatı nasıl ise bizde ona göre bir fiyat politikası çıkarıyoruz.

Magazinizmir.com'un özel röportajıdır. Tüm hakları saklıdır. Başka yerlerde izinsiz kullanılamaz. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER en velo, en velo resimleri, en velo hakkında, en velo nerede, en velo iletişim, en velo işletme müdürü, gökçe güzelaydın