Ka-style Araç Kişiselleştirmede Tüm Dikkatleri Üstüne Çekiyor.

35 yıldır otomotiv ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren, bu alanlarda da güvenilir ve yenilikçi yapısıyla hizmet veren Kavuklar Grup, bünyesinde bulunan Ka-Style Autoart ile otomotiv sektörüne yepyeni bir renk kattı.Araç kişiselleştirme yani ülkemizde “Modifiye” olarak adlandırılan bu işin detayları ve KaStyle Autoart 'ın bu denli ses getirmesini, Ka-style Genel Müdür‘ü Gökhan Kavuk ile keyifli bir sohbet eşliğinde gerçekleştirdik.

Türkiye'de özellikle İzmir'de pek bilinmemesine rağmen, gördüğümüz kadarıyla KaStyle tüm dikkatleri üzerine çekerek, sektörde güvenilir ve kendinden emin adımlarla ilerliyor. Bu yüzden de adınızı neredeyse duymayan yok.

Peki, siz bu sektörü neden tercih ettiniz?

-Bu sektör yurtdışında çok yaygın. Sadece ülkemizde insanlar araçlarının ve elindeki imkanların farkında değil. Bizim yaptığımız işlemlerle, araçlarına değer kattıklarının, hem kullanırken hem satarken onlara kolaylıklar sağladıklarını göremiyorlar. Araç kişiselleştirmenin -ki ülkemizde bu "Modifiye" olarak adlandırılıyor- illegal olarak kulağa çağrışım yapan bir kelime olsa da, aslında bizler kullanıcının istekleri doğrultusunda araçlarını şekillendiriyoruz.


Tam olarak sektördeki yeriniz veya hizmetleriniz nelerdir?

-Sektör aslında fazlasıyla geniş. Bu yüzden biz kalitemizden ödün vermeden ulaşabildiğimiz bütün araç markalarına ulaşmaya çalışıyoruz. Ülkemizde yaygın olmayan ileri detaylı temizlik ve nano wax uygulamaları, güç arttırmaları ve yakıt ekonomisi yazılımları, araç kişiselleştirme, yarış arabaları hazırlama gibi çok geniş bir yelpazeye sahibiz. Sanırım bu özelliklerimizden dolayı da sektördeki en iyi firmalardan biri olmayı başarabiliyoruz.

Ürünleri nasıl temin ediyorsunuz ve KaStyle'a geldiğimizde sizlerden ne isteyebiliriz?

-Sloganımızda da dediğimiz gibi "Siz İsteyin, Biz Yapalım." İster dünya üzerinde uygulaması yapılmış, isterseniz de yepyeni bir projeyle sizlerin isteği doğrultusunda araç kişiselleştirme işlemlerini yapabiliyoruz. Bunun yanında bir çok firmanın Türkiye distribütörlüğünü de bizler yapmaktayız. Ayrıca yurtdışındaki fuarlara katılarak, KaStyle ekibine sağlam çalışma ortakları dahil ediyoruz. Böylece ne müşterilerimizi, nede kendimizi istekler doğrultusunda zor durumda bırakmıyoruz.

Neden KaStyle, yani insanlar neden sizi seçmeli ?

-Yaptığımız iş ülkemizde sektör olarak pamuk ipliğine bağlı bir durumda ve bunu sağlamlaştıran tek öğe de tecrübe. Otomotiv sektöründeki geçmişimiz, uzman kadromuz ve her gün artan müşteri portföyümüz bizi daima rakiplerimizden birkaç adım önde tutuyor. Yaklaşık 200.000€' luk yatırım yaptığımız araç yazılımı sistemlerinde, Türkiye'deki ilk 4 çeker frenli yük dinamometresiyle araçların yere verdigi gücü ölçmemiz mümkün. Kısacası bir doktorun steteskopu nasıl önemliyse araç yazılımlarında aracın gücünü görmemiz de bizim için o kadar önemli.

KaStyle'ın yeni projeleri nelerdir ?

Tabiki gelişen teknolojiye ülkemizde ayak uydurmak zor olsa da biz elimizden geleni yaparak, çağın getirdiği yenilik ve değişiklikleri yakalamaya gayret ediyoruz. Geleceğin teknolojisi olan “Carbon Fiber Kompozit” ürün üretimi, 300.000€' luk bir yatırım ile Carbonfiber Kevlar ürün üretimini yapabilecek bir tesis hazırlıyoruz. KaStyle olarak, hem daha sağlam, hem daha hafif, hem de geleceğin teknolojisi olan bu tesisi artık hayata geçiriyoruz.  

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER magazin izmir, izmir magazin, haber izmir, ka-style, kavuklar, gökhan kavuk, araç kişiselleştirme, chip tunning, performance tunning, Kavuklar otomotiv, Kavuklar İnşaat