Neon Renkli Ayakkabılar Yeni Trend Mi?

Sektöre büyük ivme kazandıran; ayakkabı sektöründeki yenilikleri, ürünleri ve hizmetleri birarada görme imkanı sağlayan Ayakkabı Yaz Fuarı'nda kalp desenli ayakkabılar dikkat çekti.Sevgililer gününe özel olarak tasarlanan ayakkabılar vitrinlerden önce ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Sevgililer gününe özel kalp desenli ayakkabı tasarımlarında, 34 numaradan 44 numaraya kadar bayan abiye ayakkabı imalatı yapılıyor. Tercihe göre üretilen üzeri taşlarla süslü kalp modelli ayakkabıların 125 farklı renk seçeneği bulunuyor.

Ayakkabı Yaz Fuarı’nda dikkat çeken bir başka ayakkabı modeli ise 2013 yaz sezonunun en göze çarpan trendlerinden neon renkli ayakkabılar oldu. Neon renkli ayakkabılar ile yaz sezonu çok renkli geçecek.

Ayakkabı fuarları (İZFAŞ) İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. AŞ, (EGEAYSAD) Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği, İzmir Ayakkabıcılar Odası, Ankara Umum Ayakkabıcılar ve Çantacılar Odası ve sektör temsilcilerinin destekleri ile Ayakkabı Yaz ve Ayakkabı Kış olarak yılda iki kez düzenleniyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Ayakkabı, Ayakkab Fuarı İzmir, Magazin İzmir, İzmir Haber, Neon Ayakkabı, İzfaş, Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği, İzmir Ayakkabıcılar Odası