Hakan Akkaya Koleksiyonu ile İzmir'de

İlk kadın koleksiyonunu İzmir'de beğeniye sunduEkranlarda yayınlanan "Bugün Ne Giysem" programının jüri üyesi, modacı Hakan Akkaya, haftasonunda İzmirli sevenleriyle buluştu. Agora Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen moda söyleşisine katılan Akkaya, yoğun ilgiyle karşılaştı. Genç, yaşlı çok sayıda modaseverin izlediği söyleşinin ardından Akkaya, kendi hazırlamış olduğu koleksiyonlarını defilede İzmirlilerin beğenisine sundu.

'Bana ilham veriyor'
İlk bayan koleksiyonlarını, Türkiye'de ilk kez İzmir'de ve sadece Agora AVM'de sergileyen popüler modacı, sevenlerinden olumlu eleştiriler aldı. Rönesans Ajans mankenleri, mini defilede hanımların her ortamda giyebileceği sade ve şık tasarımları tanıttı.
5 kostümün yer aldığı sunumu Gizem Bölük, Sevcan Demirkaya, Nil Akar, Sinem Özgenoğlu ve Gizem Koçak gerçekleştirdi. Defilenin ardından da moda ve günlük yaşamdaki giyim tarzları hakkında tüyolar veren Hakan Akkaya, yaşına göre giyinmenin önemine dikkat çekti.
Türkiye'de en çok sevdiği alışveriş merkezlerinden biri olduğu için etkinliği Agora'da düzenlenemeye karar verdiğini belirten Hakan Akkaya, bugüne kadar yaptığı moda söyleşilerinin kendisine ilham kaynağı olduğunu, sunulan fikirleri kreasyonlarına yansıttığını ve erkeklerden ziyade bayanlara kıyafet dikmeyi tercih ettiğini söyledi.
Hanımlara iyi giyinmenin püf noktalarını aktaran Akkaya, abartıya kaçmadan, şıklığı sadelikle yakalamanın daha güzel olduğunun altını çizdi. Renk yoğunluğu yerine siyah ve beyaz tonları, çizgili tasarımları daha çok tercih ettiğini de dile getiren genç modacı, kilolu ve zayıf kadınlara da daha hoş görünmeleri için birkaç tüyo verdi. İzmir'e pek çok kez gelen ancak ilk defa bir söyleşi ve defile gerçekleştiren Hakan Akkaya, minik hayranıyla da sohbet etmekten keyif aldığını söyledi.  

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER