Gelinlik Tasarım Yarışması Başlıyor

13- 16 Şubat 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan IF Wedding Fashion Izmir fuarı kapsamında düzenlenen 4. Gelinlik Tasarım Yarışması başvuruları başladı.İZFAŞ tarafından 13- 16 Şubat 2013 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan IF WEDDING FASHION İZMİR – 7. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı kapsamında Gelinlik Tasarım Yarışması düzenleniyor. Geleneksel hale getirilen ve bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan yarışma, genç tasarımcıları sektöre kazandırmayı hedefliyor.

Zamana Dokunacaklar
Çalışma komitesi tarafından şartname koşulları ve ödülleri belirlenen yarışmanın bu yılki teması “Zamana Dokunmak” olurken, Türkiye vatandaşı en az lise veya dengi okul mezunu olan 40 yaşını aşmamış, daha önce Gelinlik Tasarım Yarışması’nda herhangi bir dereceye girmemiş olan bireysel başvurular yarışmaya kabul edilecek.

Finale Kalanlar Açılış Töreninde Sergilenecek
Yarışmada dereceye girenlere ödül olarak birinciye 7 bin 500 TL, ikinciye 5 bin TL, üçüncüye 3 bin TL verilecek. Finale kalan tüm gelinlikler ise, IF WEDDING FASHION İZMİR Fuarı’nın 13 Şubat 2013 tarihinde düzenlenecek açılış töreni defilesinde sergilenecek. İZFAŞ’a yapılacak başvurular 15 Aralık 2012 Cumartesi, saat 17.00’de sona erecek. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER gelinlik yarışması, izmir gelinlik yarışması, gelinlik yarışmaları