BNG’nin Aydınlatan Tasarımları

Tasarımları ile bir moda markasını yaşam stiline dönüştüren BNG, 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’na Alsancak’ta İtalyan Sokak’ta bulunan mağazasında düzenlediği kokteyl ile İzmirli hanımların beğenisine sundu.Kurucu ortak ve tasarımcı Nilgün Gülen ile Mağaza Müdürü Gülçin Akkuş’un ev sahipliğinde düzenlenen 4 saata yayılan kokteyle ve markanın çok sayıdaki İzmirli tutkunu katıldı.

Kadınları kendilerini keşfederek AYDINLANMA’ya davet eden BNG’nin yeni sezon koleksiyonu ayaklarını sıkı sıkıya geçmişe basıp, tarihin enerjisini tüm dokusuna sindirirken; bir yandan da yüzünü geleceğin füturistik yansımalarına döndüğünü söyleyen kurucu ortak ve tasarımcı Nilgün Gülen, ““Hani bir şeyi çok iyi biliyorsunuz da tam olarak tarif edemezsiniz ya da bildiğinizin farkında değilsinizdir! Belleğinizin ucunda saklarsınız onu. Sonra minik bir ışık yanar aklınızın en uzak köşesinde. Bir olay, yeni bir bilgi, tecrübe körükler bu ışığı. Ve tam anlamıyla AYDINLANMAdır yaşadığınız. 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda yer alan her bir parça, BNG’nin yeni başlangıcından, AYDINLANMAsından ve farklılığa duyduğu heyecandan izler taşıyor. Acaba bu tasarımlar arasından seçeceğiniz bir ürün sizin AYDINLANMAnız için ihtiyaç duyduğunuz ilk kıvılcım olabilir mi? Neden olmasın!” dedi.

BNG bu sezon tasarımlarımda Zen felsefesinin izleri olan yalınlık, fonksiyonellik; siyah, antrasit, beyaz, toprak tonları gibi ‘pure’ renkler dikkat çekiyor. Kumaşlarda ise geçmişle günümüzü bağlayan ipekliler, yünlüler, yoğun olarak deriler ve artık BNG’nin imzası haline gelen teknolojik dokular yer aldığını dile getirdi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bng İzmir, İzmir Haber, İzmir Magazin, Nilgün Gülen