Ünlüler Kalbim Seninle Dediler

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan "Kalbim Seninle" Sosyal Sorumluluk Projesi için 37 ünlü ismi objektif karşısına geçti.Projenin amacı Bebek ve Çocuklar'da Kalp Sağlığına önem ve Dikkat çekmek.
Proje Yapımcılığı ve Sanat Yönetmenliğini Selçuk Kaya’nın yaptığı sosyal sorumluluk projesinin fotoğraflarını, Fotoğraf sanatçısı Merve Hasman çekti.
Ünlülerin bebeklerle verdikleri özel kareler ilk kez 12/24 Şubat tarih araligin'da İstanbul Forum Alışveriş Merkezinde sergilenecek.
Proje kapsamında bu yıl Bölge Hastanesi Turkiyenin çeşitli şehirlerden gelen 10 çocuğu ücretsiz olarak ameliyat ve tedavi edecek.
Kalbim seninle projesine destek veren ünlüler (Alfabetik sırası ile)
Ali Kırca, Aşkın Nur Yengi, Ayça İnci, Ayşe Kucuroğlu, Bengü, Bennu Gerede, BennuYıldırımlar, Berkay, Ceylan Çapa, Çağla Şikel, Çağrı Atiksoy, Defne Samyeli, Deniz Seki, Esra Erol, Feryal Gülman, Gülşen, Hamdi Alkan, Helin Avşar, Hidayet Türkoğlu, Irmak Ünal, İpekTuzcuoğlu, İnci Türkay, İrfan Değirmenci, İsmail Özkan, Mehmet Coşkundeniz, Merve Boluğur, Nil Karaibrahimgil, Nilüfer Açıkalın, Özge Uzun Üst, Özlem Yıldız, Pınar Esen, Polat Yağcı, Saba Tümer, Sinem Öztürk, Şenay Düdek, Tolgahan Sayışman, Tümer Metin
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ünlüler kalbin seninle, kalbim seninle projesi, kalp sağlığı projeleri, magazin, izmir magazin