Sercan Mercan İzmir'de

Alsancak'ta 'Arabesque+plus'adlı mekanı açan Serdar Mercan hem işadamı hem de solist olarak İzmirli müzikseverlerin huzuruna çıkacakİstanbul Etiler'de bulunan Nisbat, Şamata ve Ulus Civanım gibi sosyetenin müdavimi olduğu mekanlarda yıllardır sahne alan ve arabesk müziğini sosyeteye beğendiren Serdar Mercan artık İzmir'de.
Çok iddialı bir şekilde İzmir'e gelen ve Alsancak'ta 'Arabesque+plus'adlı mekanı açan Serdar Mercan hem işadamı hem de solist olarak İzmirli müzikseverlerin huzuruna çıkacak. Daha önce defalarca İzmir'de ki çeşitli mekanlar da sahne alan Mercan, bugüne kadar çıkarttığı üç albümle de hayranlarının kalbinde taht kurmuş bir isim. İzmirli eğlence severlerin seçici olduğuna dikkat çeken Serdar Mercan bu akşam açılışını yapacağı Arabesque+plus'a herkesi beklediğini ifade ederken, heyecanlı olduğunu dile getirdi.

MUHTEŞEM BİR GECE
"Sosyete arbesk dinlemez diyenlere bunun aksini İstanbul Etiler'de İspatladım" diyen Serdar Mercan şimdi sıranın İzmir'e geldiğini söyledi. Her insanın içinde arabesk bir taraf olduğunu sözlerine ekleyen, Mercan, "Bu akşam İstanbul'dan bir çok ünlü ve cemiyetin bildiği isim İzmir'de olacak ve muhteşem bir gece yaşatacağız" diye konuştu. Fantezi ve arabesk müzikte canlı performans anlamında İzmir'de büyük bir boşluk bulunduğunu da sözlerine ekleyen Mercan, "Ben bu açığı gördüm ve onun için İzmir'e geldim ve yerleştim. Şundan emin olunmalıdır ki İzmirli geceleri müziğe ve eğlenceye doyacak" dedi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER sercan mercan, sercan mercan izmirde, izmir, magazin