Night Out Shopping Volume 3 Geliyor...

Dora Dergisinin Gelenek Haline Getirmeyi Başarabildiği Büyülü Gece 14 Aralık'ta Yine Alsancak'ta Hayat Bulacak! Dora dergisinin gelenek haline getirmeyi başarabildiği, İzmir Konak Belediyesi, İzmir Ticaret Odası (İTO) işbirliği ve desteği ile DORA dergisi öncülüğünde, ilkini 17 Aralık 2010 , ikincisini 16 Aralık 2011 ‘de gerçekleştirdikleri ‘NIGHT OUT SHOPPING’ etkinliğini üçüncüsü de 14 Aralık 2012 Cuma akşamı düzenlenecek.

Amaç 2012-2013 kış sezonu tanıtımını bir parti atmosferinde gerçekleştirmek, dünya standartlarındaki organizasyonları, İzmirli ruhuyla şekillendirip uygulamak, katılımcılara eğlenceli, keyif dolu bir alışveriş deneyimi kazandırmak, İzmir ekonomisini canlandırmak ve yılbaşı öncesi pazarda hareketlilik yaratmaktır.

Organizasyon aynı gece Ertan Kayıtken’in hazırladığı defile ile başlayacak. Defilede Özge Ulusoy, Didem Soydan, Selda Car gibi mankenlerin yanı sıra yirmi manken yer alacak. Sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simaları, eğlenceli partiler, şık ikramlar ve sunumlar, promosyon ürün dağıtılması, farklı noktalarda stand kurulması, indirim uygulamaları, sürpriz fotoğraf çekimleri, ünlü celebrity’lerin katılımıyla sokak partilerinin düzenlenmesi, stilist ve tasarımcıların ağırlanması, tüketiciyle buluşturulması, çekiliş ve sürpriz aktiviteler olacak. Dj David Şaboy, Positive Live Project grubu, Roman Bandosu, Ritim Grubu gecede hazır bulunacak. Down Sendromlu çocuklar salsa gösterisi yapacak. Farklı noktalardaki sanatçılar da o gece boyunca canlı performans sunumları yapacak.

Ceren Ağca ve Seda Kaya’nın yürüttüğü etkinliğin ana teması “ Ben Bir Dilek Tuttum” adlı proje… Alsancak Garanti bankasının önündeki büyük ağaç süslenecek. Amaç hayati tehlike taşıyan bir hastalığa yakalanmış çocukların belki de son isteklerini asıp; onları yerine getirmek, bu çocuklara ulaşıp onlara bir parça umut, dayanma gücü ve mutluluk vermektir. Buna ek olarak çeşitli bölgelerde 5199 sayılı Hayvan Hakları ile ilgili yasa için imza kampanyasını yenilecek.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER