Night Out Shopping 3 Başarıyla Tamamlandı.

Night Out Shopping 3 yine katılımcıları çok memnun etti ve harikalar yarattı. Night Out Shopping gecesi Gül Sokakta yine harikalar yarattı. Birbirinden ünlü konuklar ve iş adamları bu geceye dahil oldu. Hakan Tartan da bu gecede sevenlerini yalnız bırakmadı.
Oldukça etkileyici defile ve sonrasın yapılan showlar ile harikalar yaratmayı başaran bu eğlence dolu alışveriş gecesi tüm konukları da memnun etti.

Dora Magazin Dergisi'nin Konak Belediyesi desteğiyle 3. kez düzenlediği Night Out Shopping etkinliği Alsancak sokaklarını şenlendirdi.
Bu yıl üçüncüsü yapılan etkinliğin sunuculupu Umutsuz Ev Kadınları dizisinde oynayan İlker Kurt ve Dora dergisi genel müdür İnci Koparan üstlendi.
Konser sırasında bir çok kampanya, kokteyler, sokak defilesi, firma tanıtımları ve standlar dikkat çekti.
Defile sırasında mankenlerin başlarında yer alan yılbaşı süsleri çok ilgi çekti. Bunun dışında ince kıyafetlerle sahneye çıkan mankenler insanların içlerini ısıttı.
Defile de Özge Ulusoy, Didem Soydan, Selda Acar, Ece Begüm Yücetan ile Rönesans modelleri görev yaptı. 7'den 70'e herkesin katıldığı bu organizasyon çok fazla dikkat çekerken Ben Bir Dilek Tuttum Sosyal sorumluluk projesi de tanıtılmış oldu.
Bİr çok tanınmış markanın görev aldığı bu organizasyonda yılın enleri de seçildi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Night Out Shopping 3, Night Out Shopping fotoğrafları, Night Out Shopping , magazin, magazin izmir