Kainat Güzeli Yarışmasında Ülkemizi O Temsil Edecek

"Kainat Güzeli" yarışmasında, Türkiye'yi İsveç doğumlu Aycan Şencan temsil edecek.ABD'de yerleşik değişik etnik kökenli genç kızların, anayurtlarını temsil edeceği, Beverly Hills'teki Şaban Tiyatrosu'nda yapılacak yarışmada, Aycan Şencan 58 ülkenin temsilcisi ile yarışacak. Ana dili gibi İsveççe ve İngilizce konuşmasının yanı sıra derdini anlatabilecek kadar da Almanca konuşan Aycan Şencan, üniversite okumak için 18 yaşında iken Los Angeles'a yerleşti ve geçtiğimiz Mayıs ayında Güzel Sanatlar ve Sinema Televizyon bölümünden mezun oldu. UNESCO desteği ile gerçekleştirilecek yarışmada fiziksel güzelliğin yanı sıra zeka ve yetenek alanında da birbirleriyle çekişecek olan güzeller şimdiden UNESCO'nun yardım kampanyalarına katılarak dünyadaki yoksul çocuklara destek olmaya başladı. Yarışmada Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını belirten Aycan Şencan, şimdiden bunun büyük heyecanını ve mutluluğunu yaşadığını belirtti.

"Queen of the Üniverse" yarışmasının koordinasyonunu oyuncu ve 1998 yılı dünya güzeli Puerto Rico'lu Joyce Giraud yapıyor. Giraud'un yanı sıra genel danışman olarak yer alan oyuncu ve manken Laimarie Serrano, yapımcı Michael Ohoven ve Rob Baker, fotoğrafçı James Pratt ve koreograf Nick Gonzales gibi isimler de yer alıyor. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Aycan Şencan, Aycan Şencan kimdir, kainat güzeli adayları, Aycan Şencan türkiye temsilcisi, türkiye temsilcisi kim