Facebook'ta Online Satışa Hazır mısınız?

Facebook Online Satış Sitesi Açmanın Kolay ve Pratik Yolu: Shop & MoreGünümüzde medyadan ticarete pek çok sektör teknolojik gelişimlere uyum sağlamaya başladı. Özellikle web 2.0’nin gelişimiyle hayatımıza giren sosyal medya hemen hemen bütün davranışlarımızı etkisi altına aldı. Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarla iç içe ortak yaşamlar oluşturmaya başladık. Shop&More tüm bunların sonucunda ortaya çıkan bir oluşumdur.
Sürekli online olduğumuz Facebook ile çok sevdiğimiz internetten alışveriş deneyimini bir araya getiren, sosyal medya olanaklarını alışverişe katan bir sistemdir.
Kullanıcılarına çevrimiçi satışı sunan, Türkiye’deki f-ticaret uygulamalarından biri olan Shop&More sistemi ile Facebook’ta online satış mağazanızı kurup, hedef kitlenizin Facebook bilgileriyle giriş yapabileceği ve kullanıcıya özel pazarlama kampanyaları sunabilirsiniz. Sisteme özel uygulamalar kullanarak müşterilerine ek indirimler, hediye çekleri dağıtabilir ayrıca müşterilerinizin satın alma işlemlerinde yorum yapabilme özelliği sunabilirsiniz.
Sizler firmalarınıza sosyal ticaret deneyimini yaşatmak ve daha fazla bilgi almak için Shop&More internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

Shop & More Hakkında;

Facebook’u bilmeyen, haberi olmayan, onu kullanmayan kaldı mı? Her gün sayısı giderek artmakla birlikte, dünyada yaklaşık 800 milyon kullanıcısı olan, bunun 22 milyonunu Türk kullanıcıların oluşturduğu bir alandan bahsediyoruz. Peki, bu alanda saatlerini geçiren, arkadaşlarıyla iletişimini bu yolla sağlayan insanların sayısı nedir sizce?


Şimdi, Facebook’u dev gibi bir alışveriş merkezi gibi düşünmenizi istiyoruz. Gözünüzün önüne geldi mi? Bu alışveriş merkezinde sizin istediğiniz büyüklükte, istediğiniz şekilde dekore edilmiş, istediğiniz şekilde aydınlatılmış bir mağazanızın olduğunu düşünmenizi istiyoruz. Nasıl olurdu?


Bu mağazanıza arkadaşlarıyla alışverişe gelen insanları düşünün: Deneme kabinleri dolup taşacak, ayna önlerinde “Karar veremedim. Şu diğerinden daha mı güzel oldu sanki?” tartışmaları yapılacak, “İnanmıyorum! Bunun fiyatına bak! Kırmızı olanından da mutlaka almalıyım!” nidaları yükselecek. Müşterileriniz mağazanızdan ayrılırken yorgun da olmayacaklar üstelik. İlgilenmeleri gereken günlük işlerine hemen o anda dönebilecekler


Üstelik siz bu alışveriş merkezinin en görünür yerindeki ilan panolarına afişlerinizi asmışsınız; kampanyalarınız, indirimleriniz, vitrininiz her yerden görülüp takip edilebiliyor ve siz her gün vitrininizi yenileyip, yeni kampanyalarınızı anında reklam panolarınızda ilan edebiliyorsunuz, üstelik reklam panolarınız için fazladan bir ücret ödemek zorunda da değilsiniz. Ayrıca, sizden alışveriş yapan her müşteriniz, alışveriş sonrasında, sizden aldığı ürün ve fiyatı ile ilgili düşüncelerini doğrudan arkadaşlarıyla paylaşsa, memnuniyetinden onları da haberdar etse, üstelik hemen o anda ve bütün arkadaşlarına... Sizin mağazanızdan çıkarken sanki sizin reklam panonuzu da boynuna asmış, o devasa alışveriş merkezinde dolaşıyor olsa… Ne dersiniz?


Tabii, müşteriniz boynunda reklam panosu ile dolaştı ve yoruldu. “Haydi ona bir teşekkür hediyesi verelim” diyebilirsiniz, bu sayede onun bir sonraki alışverişini de sizden yapmasını sağlayabilirsiniz deseydik ne derdiniz?


Efendim? Ürünleriniz her kesime yönelik değil mi? O halde, “Mağazanıza kimlerin girebileceklerini siz belirleyin” desek? “Rafta kalmamış, depoya soralım”, “Bu kadar ürünü nereye sığdıracağız?”, “PayPal geçmiyor abla”, “Biz yolladık, kargo şirketine sorun” gibi dertlerin de başınızdan uzak olduğunu hayal edebir misiniz?
“Harika olur!” diyorsanız, F-Ticaret’in, size bütün bunları sağlayacak, yeni E-Ticaret sistemi olduğunu söyleyebiliriz. F-Ticaret, mağazanızı Facebook içine kuran ve müşterilerinizin Facebook’ta geçirdiği zamanları size kazanç olarak döndürecek sistemdir. Shop and More size, işte bu dünyanın kapısını açacak olan sistemdir.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER shop and more, f-ticaret, online satış, izmir alışveriş, e-ticaret, sanal mağaza