Balıkçı Hasan'dan Örnek Davranış!

İzmir’in sevilen ve en kaliteli restoranlarından biri olan Balıkçı Hasan’da, Ramazan ayı boyunca İzmir Şehit Aileleri Derneği üyelerine özel, örnek bir iftar yemeği düzenleniyor.Balıkçı Hasan ve Grafiket Reklam Ajansı’nın, son dönemlerde yaşanan üzücü olaylardan sonra şehit ailelerine moral vermek, onların yanında olduklarını ve onlar için ufacık da olsa bir şeyler yapabilmek adına düzenleyecekleri iftar yemeği, 5 Haziran Pazar akşamı ilk startını verdi.

Askerliklerini Güneydoğu’da yapmış ve bu konuda fazlasıyla hassasiyet gösteren, Balıkçı Hasan Restoran’ın sahibi Toray Altan ve Grafiket Reklam Ajansı sahibi Görkem Bozkır’ın desteklediği bu önemli iftar yemeğinde, İzmir Şehit Aileleri Derneği Başkan’ı Hatice İşbilen, 2. Başkan Turgut Yıldız, Başkan Yardımcısı Gülçin Altıncı ve İzmir Şehit Aileleri Derneği üyelerinden oluşan 30 aile, hem bu mübarek günlerin ambiyansını yaşadı hem de birlikte keyifli ve sohbet dolu bir akşam geçirdi.

Akşamın sonunda “Mutlu anların tatlı arası” Karagöz Baklavaları ile de akşama tatlı bir son veren aileler, gülümseyen yüzlerle, böyle güzel ve anlamlı projelerle tekrardan buluşmak dilekleriyle ayrıldılar.

İzmir Şehit Aileleri Derneği için Balıkçı Hasan ve Grafiket Reklam Ajansı ile ortaklaşa oluşturulan, Balıkçı Hasan’ın ev sahipliği yaptığı “Hayat hep birlikte güzel” projesi Ramazan ayı boyunca her Pazar şehit aileleri ile buluşmaya devam edecek.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER balıkçı hasan, şehit aileleri, izmir davet, izmir şehit aileleri derneği, izmir yemek davetleri, şehit aileleri yemek, balıkçı hasandan örnek davranış, örnek davranış, balıkçı hasan izmir, izmir restoran, izmir balık restoranı