'Atatürk Kadını Olduğum İçin Mutluyum. Çünkü...'

İzmir’in en popüler magazin dergilerinden Dora Magazin, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ için çok özel bir söyleşi gerçekleştirdi.Türkiye’nin önde gelen cemiyet hayatının gözde kadınları “Atatürk kadını olduğum için mutluyum. Çünkü…“ cümlesini kendi duygularıyla ve samimi cevaplarıyla tamamladılar.

“Işıl Reçber, Deniz Berdan, Berna Akçam Eren, Denise Tatış, Pınar Aylin, Banu Dağcıoğlu, Serap Carfi, Aylin Onart, Banu Dağcıoğlu, Serra Egeli, Banu Tatış, Ayzer Yorgancıoğlu, Deniz Doğruyol, Emel Acar, Yasemin Borovalı, Mehlika Öktem, Mihrican Damba, Aslı Çolakoğlu, Nevda Piriştina, Ebru Kalyoncu, Tuğçe Akman, Betül Elmasoğlu, Ceren Sertdemir ve Berkay Eskinazi” gibi Türkiye'nin çağdaş ve Cumhuriyet kadınlarını bir araya getiren Dora Magazin’in, bu özel söyleşisini magazinizmir.com ailesi olarak sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.
 

Atatürk Kadınlarının Yorumları İçin Tıklayın.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 8 mart dünya kadınlar günü, izmirli cemiyet kadınlarının kadınlar gününe özel yazıları, izmirin cemiyet hayatı, izmir kadınları, 8 mart yazıları, dora magazin söyleşi, Işıl Reçber, Deniz Berdan, Berna Akçam Eren, Denise Tatış, P