Yılın İlk Ödülü Optimum Outlet'ten Geldi

Optimum kendi bünyesindeki mağazaların katıltığı Yılbaşı Tasarım Yarışmasını sonuçlandırdı.Yeni yılın ilk başarı ödülü Optimum Outlet’ten geldi. Bünyesindeki mağazaların katıldığı “Yılbaşı Ağacı Tasarım Yarışması” sonuçlandı.

10 Aralık- 13 Ocak tarihleri arasında İzmir Optimum Outlet tarafından düzenlenen ve birbirinden ünlü markaların katıldığı“Mağazalararası Yılbaşı Ağacı Tasarım Yarışması” sonuçlandı.

Ürünlerindeki tasarım ve kaliteyle kendini kanıtlayan markaların AVM için hazırladığı farklı konseptlerdeki, ilginç ve renkli yılbaşı ağaçları ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Orijinallik, markasını temsil etme ve estetik gibi unsurlara göre değerlendirilen ağaçlar arasından dereceye girenleri seçmek hayli zor oldu. Yarışma sonucu, düzenlenen törenle açıklanırken kazananlara AVM yönetimi tarafından tatil hediye edildi.

Optimum Outlet yönetimi ve ziyaretçilerin değerlendirmesi ile sonuçlanan yarışmada birinci Spazio mağazasının ağacı olurken, ikinciliği Köfteci Ramiz, üçüncülüğü ise Greyder ağaçları aldı. İlk üçe girerek mağaza yöneticilerine tatil kazandıran yılbaşı ağaçları, ay sonuna dek İzmir Optimum’da sergilenmeye devam edecek.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir ödülleri, yılbaşı ağacı ödülleri, optimum ödülleri, optimum