Yılbaşı Alışveriş Günleri

Yeni yıla sayılı günler kala Konak Belediyesi ev sahipliğinde “İzmir Yılbaşı Alışveriş Günleri” başlıyor..İzmirde ilk kez düzenlenen alış veriş etkinliği 20 -29 Aralık 2012 tarihleri arasında Kemeraltında gerçekleşecek.
Dört gün sürecek etkinlikte birbirinden renkli organizasyonlar olacak.Alışveriş günlerinin ilk günü ve son günü bir dizi etkinlikler gerçekleşecek.
YILBAŞI ALIŞVERİŞE OTOBÜS SEFERİ
Başkan Tartan, esnaftan ve dernek yönetiminden işportaya da kucak açmamalarını, kucak açanların da yanında olmayacağını söyledi. İşportanın vergi veren esnafa en büyük darbe olduğunun da altını çizdi. Başkan Tartan, holding sahiplerine de seslenerek, “Gelin buradan size yer verelim ve iş yerlerini burada açın. Kemeraltı AVM benim en büyük hedefim” dedi. Tartan, yılbaşı öncesinde de alışverişi canlandırmak için semtlerden otobüsle vatandaşları Kemeraltı’na getirme sözü verdi. İlyas Gönen de tüm esnafın yılbaşında yüzde 10 indirim uygulayacağını söyledi.
Başkan Tartan, Kemeraltı’nı da gezerek tek tek vatandaşlarla ve alışveriş yapan turistlerle konuştu. Onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyaretten çok mutlu olan esnaf, Başkan Tartan’a “Sizi çok seviyoruz. Sık sık Kemeraltı’nda görmek istiyoruz” dedi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir alışveriş günleri, izmir, izmir alışveriş, izmir alışveriş zamanı, yılbaşı alışverişi, magazin, magazin izmir, izmirde magazin