Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri Sergisi

Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri Sergisi 14 - 30 Aralık 2012 tarihleri arasında AASSM'de..Geçtiğimiz Mayıs ayında yarışma başvurularının alınmaya başlandığı Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri’nde 2012 yılı için ödüller sahipleriyle buluşuyor.

İzmir’in tarihe duyarlılığını simgeleyen “İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri 2012 Ödül Töreni” 10. yıla özel bir programla 2003 yılından bugüne kadar ödüle değer bulunan eser İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Büyükşehir Belediyesi sınırları içindeki, tarihi mirasın belgelenmesi, yaşamını sürdürmesi ve geleceğe aktarılması bu yapı ve çevrelerinin tanıtılması, tarihi mirasın korunması için bilimsel ve mesleki kuruluşlarla işbirliği içinde gerçekleştirilen ödül programı; 2003 yılından bu yana 10 yıldır kesintisiz sürdürülüyor.

14 Aralık Cuma günü açılacak 2003 yılından günümüze dek uzanan ödül alan eserlerin tanıtıldığı sergi 30 Aralık Cuma gününe kadar gezilebilecek. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri, Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri ne zaman, Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri izmir