Mehmet Turgut İzmir’de "30"u İmzalıyor!

Mehmet Turgut; 30 yaşına kadar çektiği, “seçilmiş” 40 fotoğrafı ve onların hikayelerini anlatan ilk fotoğraf kitabı “30”un imza gününde İzmirli sevenleriyle buluşuyor!Sıra dışı fotoğraflarıyla adından sıkça söz ettiren fotoğrafçı; 9 Mart 2013, Cumartesi günü saat 15:00’te D&R Alsancak’ta düzenlenecek imza gününde, Doğan Kitap tarafından yayımlanan kitabını imzalayacak.

Fotoğrafçının kendi deyimiyle, “Gerçek Mehmet Turgut” fotoğraflarından oluşan ve editörlüğünü Yekta Kopan’ın yaptığı “30” adlı fotoğraf kitabı; Aralık ayında raflardaki yerini aldı. Mehmet Turgut’un, son on yıldaki çalışmalarından özel bir derleme sunan ilk kitabı “30”; ulusal ve uluslararası alanda ödüller alan, yurtdışında defalarca sergilenen fotoğraflardan oluşan bir seçki sunuyor. “30”da; Turgut’un dergi, reklam ve albüm fotoğraflarından farklı bir yere koyduğu, 30 yaşına kadar çektiği 40 fotoğrafı ve onların hikayeleri fotoğraf meraklılarıyla buluşuyor. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mehmet turgut izmir, magazin izmir, izmir etkinlik haberleri, izmirde etkinlik, izmir, D&R izmir, izmir kültür sanat