İzmir'in Başarılı Grubu DEFANS’ın Yeni Albümü Çıktı

İzmirli başarılı müzik gruplarından DEFANS yeni albümü ile sevenlerinin karşısına çıktı.İzmir'in tanınmış gruplarından biri olan, 1999 yılından beri sayısız performans sergilemiş Punch grubu, 2011 yılında değişen yeni isimleri olan DEFANS ile No25 Yapım aracılığıyla bir albüm çıkardı. Bu albümü internet üzerinden dinleyicilerin beğenisine sunan grup bir hayli ilgi topluyor.
1997 yılında temelleri atılan grup, PUNCH adıyla İzmir'de (Dungeon, Ooze başta olmak üzere), İstanbul (Kemancı), Ankara (Limon, Gölge) ve Eskişehir'de birçok mekânda ve organizasyonda (Zeytinli Rock Festivali, Pegasus Surf World Cup final gecesi gibi) performanslarıyla kendilerine geniş bir hayran kitlesi edindi.
Grup, ilk başlardan beri piyasa anlayışından uzak, kendine has bir sound ve duruş yaratarak, tamamen içlerinden gelen müziği yapmaya odaklandı. Besteleri belli kalıplar ile değil, grupça benimsedikleri samimi bir yaklaşım ile gerçekleştirmek ve canlı performanslarda dinleyicinin beğenisini görüp iletişim kurmak amacıyla ilerlediler.
DEFANS adı ile ağırlıklı olarak beste çalışmalarına devam eden grup konser ve organizasyonlarda da yer almayı sürdürüyor.
DEFANS’ın yeni albümünü www.defans.tv sitesinden dinleyebilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Magazinizmir.com olarak Türkiye’ye açılan bu grubun başarısını kutluyor ve devamını diliyoruz.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER defans, müzik grubu defans, defans hakkında, defans şarkıları, defans yeni albüm, defans albüm