İzmir'e Kar Yağacak

İlk kez gerçekleştirilecek olan Burn Rail Jam Türkiye Turu'nun İzmir etkinliği 19 Ocak Cumartesi günü İzmir Optimum Outlet AVM'de yapılacak.Burn sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan bu özel gösteride, Burn Tutku üyesi ve Türkiye'nin en iyi snowboardcularından Can Polatkan, Deniz Altınok, Kerem Gürdal ve dünyaca ünlü Jonas Carlson, Jonathan Nilsson, Brendan Gerard, bir vinç yardımıyla rampalardan kayarak performans sergileyecek. Performans sonlarında desibel ölçerlerle tüketicilere oylama yaptırılarak, günün en iyisi belirlenecek.
İzmir Optimum Outlet AVM'nin açık otoparkında gerçekleştirilecek olan etkinlik kapsamında, snowboard dışında, izleyicilerin de eğlenceli dakikalar yaşaması için dev simitlerle kayabilecekleri 8 metre uzunluğundaki ringo rampası, Playstation ve Nintendo Wii çadırları ile popcorn araçları yer alacak.
Pascal Nouma'nın da yorumlarıyla ve çeşitli aktivitelerle katılacağı etkinlik 19 Ocak Cumartesi günü 11.00 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Burn Rail Jam Türkiye Turu'nun İzmir etkinliği, Burn Rail Jam Türkiye ,Burn Rail Jam Türkiye nerede yapılacak, Burn Rail Jam Türkiye şehirleri, burn etkinlikleri, burn hakkında