Çakallarla Dans İzmir Galası

Komedi filmi olarak vizyona giren Çakallarla Dans Karabağlar'da Gala Yaptı.Murat Şeker'in yazıp yönettiği, Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Doğa Rutkay, Didem Balçın ve Ceyhun Yılmaz gibi Türk Sineması'nın tanınmış isimlerinin başrol oynadığı filmin İzmir galası, Karabağlar Belediyesi'nin Bozyaka Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Gala öncesi düzenlenen söyleşiye, Murat Şeker, Şevket Çoruh, Ali Tanrıverdi, Hasan Bilgin ve Didem Balçın katıldı. Oyuncular, İzmirli sinemaseverlerin sorularını yanıtladı.

Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm, İzmir eski milletvekilleri Enver Öktem ve Abdülrezzak Erten'in de katıldığı söyleşide filmin yönetmeni Şeker, Çakallarla Dans 3'ü, 2014 yılında çekmeyi planladıklarını belirtti. Şeker, Türkiye'de politik mizahın bittiğine dikkat çeken konuşmasında, “Ergenekon Davası'ndan da bir mizah filmi çekilebilir. Ancak davanın bitmesini beklemek gerek. Bitmeyen senfoni gibi bir film yapmak da mümkün” dedi.

Söyleşinin ardından gerçekleştirilen kokteylde, İzmirli sinemaseverler filmin başrol oyuncuları ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi, sohbet etme fırsatı buldu.
Karabağlar Belediye Başkanı Kürüm, makamında ağırladığı oyunculara bir teşekkür plaketi sundu. Yönetmen Şeker, “Çakallarla Dans 2- Hastayız Dede'nin Galası'nı Karabağlar'da yapmaktan mutluluk duyduk. Bizim için çok özel, anlamlı ve farklı bir organizasyon oldu” diyerek, Kürüm'e ev sahipliği için teşekkür etti. Galanın ardından, iki farklı seansta, filmin halka ücretsiz gösterimi yapıldı. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER çakallarla dans, çakallarla dans 2, çakallarla dans 2 izmir galası, çakallarla dans izmir