Ben Bir Dilek Tuttum Projesi İçin Zamanı Durduracaklar

Ben Bir Dilek Tuttum sosyal sorumluluk projesi ve Sokak Hayvanları için zamanı durduracak olan Ice Flashmob ekibi 14 Aralık'ta iş başında.14 Aralık Cuma günü düzenlenecek olan Ice Flashmob etkinliği, İzmir de 2. Kez dikkat çekmeyi planlıyor. Ice Flashmob bu sefer Sosyal sorumluluk projesi “ Ben bir dilek tuttum “ için dikkatleri üzerine toplayacak. Amaç, insanların ilgisini konuya toplamak ve farlılık yaratmak. 
Nasıl mı yapılacak ?
Sosyal medya üzerinden birbirleri ile etkileşim içine geçecek olan katılımcılar, 14 Aralık Cuma akşamı saat 21:30’da Gül Sokağa yakın bir yerde toplanacaklar. Aralarında yapılacak olan 5 dakikalık toplantıdan sonra Ice Flashmob’un yapılacağı alana gidecekler. Belirlenen sokakta belirli yerlere dağılan topluluk çalınacak düdük sesiyle hareketsiz kalacaklar. Hareketsiz kalma durumu diğer insanların dikkatini çekecek ve bazıları da Ice Flashmob’a orada katılacak. Büyüdükçe büyüyen bir etkinlik olacak. Yaklaşık 2 dakika sonra tekrar duyulacak olan düdük sesi, katılımcıların hareket edebilme komutunu duyuracak. Gelen katılımcılar bu hareketten sonra dağılacaklar ve Ice Flashmob tamamlanmış olacak.
Flashmob başlamadan önce, katılımcıları en iyi şekilde görebilecek yere kamera yerleştirilecek. Bunun dışında fotoğrafçılarda o gün görev yapacak ve her kareyi kaydedecekler.

Sizde destek vermek ve bu eğlenceye katılmak istiyorsanız Ice Flashmobu takipte tutun. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ice flashmob, ice flashmob nerede yapılıyor, ice flashmob hakkında, ice flashmob ne zaman olacak, ice flashmob neden toplanıyor, flashmob nedir, hareketsiz kalma eylemi