Aşka Geldik Tiyatro Oyunu

Aşka Geldik Tiyatro Oyunu 15 Şubatta Güzelyalı Kültür Merkezinde!Barbaros Uzunöner’in yazıp yönettiği, usta gazetecei Mehmet Coşkundeniz’in anlatımları ile renklendirdiği, başarılı oyuncu kadrosu ile doyurucu bir mizah ziyafeti çeken, yaşadığımız aşkları, ilişkileri,içimizi titreten anları mizah yoluyla tekrar hatırlatan kahkahası bol güldürü.
Eski ve yeni ilişkiler arasındaki farklar, Sevilen kişiye bu sevginin anlatılma zorlukları, Aldatma, Kıskançlık, Evlilik ile birlikte ilişkide nelerin değiştiği , İdeal eşi bulma uğraşları, Ayrılık acısı ve Aşka dair her şey bu oyunda.
Anlatımlar ve skeçlerden oluşan oyunda Mehmet Coşkundniz önce konuya bilimsel ve psikolojik yönden bakarak açıklamalar yapıyor.Ardından tiyatrocular konuyu mizahi bir şekilde canlandırıyorlar.

Hamdi Alkan, “ Ben de varım. “ diyor.
Türk tiyatrosunun önemli isimlerdinden Hamdi Alkan sesi ile oyuna renk katıyor.

Coşkundeniz’in kısa anlatımları dört kişilik oyuncu ekibi tarafından canlandırılıyor.
İşte aşkı büyük bir aşk ile mizahlaştıran ekip:
Barbaros Uzunöner : Oyunun skeçlerini yazan Uzunöner geçen sezon “ Seninle evlenir miyim? “ adlı oyunu ile Suna Pekuysal Tiyatro Ödülleri’nde “ Yılın En İyi Komedi Oyunu “ ödülüne layık görüldü. Bu Tiyatro’nun Sanat Yönetmeni’dir.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER aşka geldik tiyatro oyunu, aşka geldik, en iyi komedi oyunu, hamdi alkan