Sevgililer İçin Özdemir Erdoğan ve Sunshine Band Aynı Sahnede.

Muhteşem sahne performansı ile büyük bir kitleyi kendine hayran bırakan Sunshine Band, aşk şarkılarının unutulmaz ismi usta yorumcu Özdemir Erdoğan ile birlikte sevgililer günü için sahneye çıkmaya hazırlanıyor.Türk Pop Müziği'nin kilometre taslarından Özdemir Erdoğan ile son dönemin dikkat çeken müzik gruplarından Sunshine Band İzmir Atatürk Kültür Merkezi - Yunus Emre Salonunda 15 Şubat Cuma gecesi 20.30'da en güzel şarkılarını İzmirli hayranları için seslendirecek.

Türk Pop Müziği'ne damgasını vuran, "Sevdim Seni Bir Kere", "İkinci Bahar", "Pervane", "Baharda Kuşlar", "Küçük Bir Aşk Masalı", "Karlı Kayın Ormanında", "Kim Bilir", "Gurbet", "Bebek", "Bir Garip Yolcu", "Samanyolu", "Fahriye Abla" gibi şarkılarda imzası bulunan Özdemir Erdoğan, bu konserde Sunshine Band orkestrasıyla ile uzun bir aradan sonra İzmirli hayranlarıyla hasret giderecek. İzmir Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu’nda ‘Sevgililer Günü ‘ özel konserini gerçekleştirecek olan Özdemir Erdoğan ve Sunshine Band sevgililer için çok özel bir program hazırladı.

15 Şubat Cuma akşamı saat 20.30’da gerçekleşecek olan konsere ilginin çok büyük olduğunu belirten Sunshine Band’in kurucusu ve orkestıra şefi Muhittin Yıldız ‘ hayranlarımız uzun zamandır neden konser yapmadığımızı soruyordu. Yoğun programlardan vakit bulamadık. Şimdi tekrar sizlerle beraberiz. Sevgili Özdemir Erdoğan’ı daha öncede İzmir’e getirmiş ve yoğun ilgi görmüştü. Şimdi tekrar sizlerle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz’ dedi. Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden İzmirli ünlü piyanist Ferdi Özbeğen’i de unutmadıklarını belirten Muhittin Yıldız, sanatçının hit olmuş şarkılarından bir iki tanesini de sahnede okuyacaklarını belirtti. Özdemir Erdoğan ve Sunshine Band sevgililer günü konser biletleri Akm gişelerinden ve Biletix’den satışa sunuldu.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Sevgililer Günü, Sunshine Band, Özdemir Erdoğan, İzmir AKM, Sevgililer Günü Özel, Magazin İzmir, İzmir Haberleri, izmirde kültür sanat, Kültür Sanat